[Propozycja odrzucona] Propozycja

Ankieta: Jesteś na tak?
Ankieta jest zamknięta.
Jestem na tak!
50.00%
2 50.00%
Jestem na nie!
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Twój nick : Oskisieleq
Tryb na którym ma zostać wprowadzona propozycja: - , jest do f
Dokładny opis propozycji: Moja propozycja jest taka, żeby dodać komende /f ban. Chodzi o to że jak się napisze tą komende /f ban np. Oskisieleq69Gupi to dostanie blokadę od osoby która nie chce otrzymywać od zablokowanej osoby zaproszeń do znajomych. Jak osoba zablokowana napisze /f add imxkvia (nick imx jest dla przykladu że imx zablokowała otrzymywania propozycji do znajomych od zablokowanej osoby) wyskoczy "[VC] Osoba którą chcesz zaprosić zablokowała cie!", i dodać komende /f unban żeby odblokować zablokowanego gracza oraz dodać komende /f ignore. Chodzi o to że jak się ma osobę w f i napisze sie komende /f ignore to dana osoba zostanie zignorowana PRZYKLAD : /f ignore Oskisieleq69Gupi (CZAS) . Jak zignorowana osoba napisze na /f msg do gracza którego osobe zignorowała wyskoczy "[VC] Osoba do której próbujesz napisać ignoruje cie do (DATA NP: 6.7.2020 3:33)!" Maksymalny czas ignorowania będzie 31 dni.

Mam nadzieję że moja propozycja się spodobała!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2020, 23:44:34 PM przez PanOskarPL.)

Zareaguj
Przecież chyba w ustawieniach można wyłączyć zaproszenia do znajomych. Jeśli się mylę, to niech ktoś napisze. Komendy typu /f ban byłyby więc nieprzydatne. To samo z /f ignore. Równie dobrze możesz usunąć daną osobę na jakiś czas ze znajomych. Na nie

~Chodź się przytul  Heart~
Zareaguj
Boże na tak!
Wylączenie zaproszeń do znajomych jest beznadziejne kiexy nie chcesz tej jednej osoby (na przykład codziennie próbuje dodać Ciebie, albo dodaje tylko po to by wyzywać)
Bardzo kreatywny pomysł

[Obrazek: giphy.gif] 
Zareaguj
Oczywiście że na tak!XD

♥ Dsc: Patrycja#4014 ♥
 ♥ Mc: julia369 ♥
 ♥ HnS , Crazy Jail i Creative ♥
Zareaguj
W sumie, czemu nie - na TAK!

[Obrazek: GrandiosePleasedAnemoneshrimp-size_restricted.gif]

Zareaguj
Na TAK, o ile tak można. 

Tryby:  Crazy  Jail, PVP i VILLAGE DEFENSIVE               
                                                     Nick: Einsteinst                                                              
                                           Discord: Einsteinst#0046                                               
Zareaguj
Jakby można było to na TAK Big Grin

[Obrazek: uBRbnZy.gif]

"Jestem z tobą wszędzie jeśli tylko myślisz o mnie" 

Zareaguj
Dziękujemy za dodanie propozycji, lecz twoja propozycja została odrzucona.

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości