[Prośba odrzucona] Prośba o UNBANA

Twój nick:agerekobok
Nick osoby nadającej bana: Nearon
Powód bana: Wspomagacze~TinyTask
Screen z widocznym powodem bana (ChatLog):https://imgur.com/SONSBpf
Dowód (w przypadku bana za cheaty: screenshot z folderu .minecraft oraz z wersji gry. Muszą być widoczne daty):
Dlaczego chcesz otrzymać unbana?Tongueonieważ nie używałem TinyTaska, nawet tego programu nie posiadam na komputerze, na noc zawsze mam wyłączony Chat temu mogłem nie odpisać jeżeli Nearon napisał na msg, około 1:30 sprawdzałem skrzynki i dalej kopałem, więc ban jak najbardziej niesłuszny, ale z mojej winy ponieważ chat off, ale teraz już będzie włączony, więc Prosze o UB <3

Zareaguj
A więc może na początek wrzucę to https://www.youtube.com/watch?v=exdnUP51...e=youtu.be - to że nagranie trwa minute, nie znaczy, że ja tam minute tylko stałem stałem tam znacznie dłużej.

Twoja koleżanka potrafiła kopać w jednym miejscu bez przemieszczania się, tak jak Ty to robiłeś. Nie rozumiem co na celu ma wyłączanie czatu o godzinie tak później kiedy to na serwerze nie było praktycznie osób , Twoje eq nie przepowiada za tym, żebyś coś tam sprawdzał w skrzynkach( 0:08). Dla mnie odpowiedź jest prosta, nagrałeś swoje przyciski (ruchy) i kopałeś. Tzw TinyTask. (0:22) Wychodzę z vanisha, abyś mógł zobaczyć, że ktoś wkroczył na teren gildii, nie miałeś nawet zawahania w swoim ruchu. Dla mnie ban jest jak najardziej słuszny, próbujesz się teraz w najprostszy sposób wymigać odpowiedzialności, w dzień rozumiem czat zasmiecony, ale nie po 1 w nocy, kiedy też wczoraj była nowa edycja MegaDropa, gdzie właśnie tam ludzie spędzili czas.

Pozdrawiam

[Obrazek: tumblr_n0vm3xxo8y1trav8xo1_500.gif]
Zareaguj
Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości