Poradnik jak dodać GIF na naszą sygnaturę

Siemka! W tym poradniku pokażę wam jak mieć GIF na waszej sygnatnurze! 

[Tak wiem że jest już taki poradnik ale chciałbym dać swoją wersję i "odświeżoną" Wink

Tutaj podzielę poradnik na 2 części:

1 - Opisowy 2 - Screenowy.

Pierwszy będzie prowadzony opisowo czyli wszystko opiszę a drugi w którym dam link do stronki na której zobaczycie na screenach jak wszystko zrobić.

Opisowy:

Po pierwsze musimy znaleść jakiś GIF który chcemy mieć cnie? Polecam wejść na stronę giphy.com na której znajdziecie masę GIF'ów to użycia Big Grin

Po drugie musimy go zapisać gdzieś dlatego że link może nie zadziałać :/ Polecam zapisać na pulpicie, ja akurat nazwałem go "Gif na sygnature" jednak wy możecie inaczej Wink

Ale jak go zapisać? Gdy klikniemy w GIF'a i będzie on na środku ekranu klikamy prawym przyciskiem myszy i klikamy "Zapisz obraz jako" lub zamiast tego możecie mieć "Zapisz jako" [Ja mam Opere GX i miałem to pierwsze]

Gdy zapiszemy GIF'a to wchodzimy na stronę imgur.com i w lewym górnym rogu klikamy "New Post". Gdy to klikniemy klikamy "Choose Photo/Video" i wybieramy naszego GIF'a to przesłania.

Gdy już wstawimy nasz animowany obrazek przejeżdżamy kursorem myszki w prawy górny róg GIF'a i pokażą nam się dwie ikonki "Copy link" i trzy kropki. Klikamy trzy kropki i "Get share links".

Jak już klikniemy pokażą nam się 4 linki: Share link, HTML Embed, BBCode i Markdown. My wybieramy BBCode bo jest on przeznaczony na fora [Przy BBCode będzie napisane (forums) dlatego BBCode]

Kopujemy ten link. Gdy to zrobimy to na forum wchodzimy w "Panel Użytkownika" i po lewej stronie "Zmień syganture".

Na dole będzie białe puste pole [chyba że mieliście jakąś inną sygnaturę], na tym polu wklejamy BBCode link czyli to co skopiowaliśmy. 

Po tym zapisujemy sygnaturę i cieszymy się GIF'em Smile

Teraz Screenowy krok po kroku:

Link: https://imgur.com/a/BjtKsI8

Mam nadzieję, że pomogłem. Cześć!

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości