[Odrzucono] [skarga shalii]

Twój nick z serwera: Mrpuszkens
Nick oskarżonego: Shalii_
Powód skargi: Bez podstawny warn
Zrzut ekranu wrzuconego na imgur.com bądź w załączniku/Filmik z youtube.com: https://imgur.com/a/vQavzbj
Dodatkowe informacje: pisze za kolege bo ten nie mial chwilowej mozliwosci 

Plan A stworzyc plan B, plan B zniszczyc plan A
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1
Zareaguj
Przepraszam że się udzielam, z tego co widze jest tam wulgaryzm w języku angielskim co tez jest karane.

[Obrazek: discord_101785.png]
Sacky#2236

[Obrazek: 7dtkm]
Sacky Design

Zareaguj
Powiem Ci tak, twój kolega napisał na chacie słowo pozwolę sobie zacytować "fuck", a jest to słowo karalne. Wiec nie widzę powodu robienia skargi? Równie dobrze mógł zacenzurować to nie zwarnowałabym go. Nie mam juz nic więcej do gadania Wink

Be happy, even if something happens, there will always be someone with you Heart
2
Zareaguj
on to cytowal tak samo jak ty shalii

Plan A stworzyc plan B, plan B zniszczyc plan A
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zareaguj
Cytat czy nie cytat, tak samo jest to karane.

[Obrazek: discord_101785.png]
Sacky#2236

[Obrazek: 7dtkm]
Sacky Design

Zareaguj
Dokładnie tak jak napisał Lord wyżej, cytat czy nie to i tak jest karalne. A nie widziałam tam żadnej cenzury, ani żadnego znaku by wskazywał na cytat tak jak ja użyłam wyżej.

Be happy, even if something happens, there will always be someone with you Heart
Zareaguj
(01-07-2020, 00:17:35 AM)Lord_Minecraft napisał(a): Cytat czy nie cytat, tak samo jest to karane.

Czyli Shalii też powinna dostać karę ;v
*Gz sami się wrąbaliście XDDDDDDDDDDDDDDDDD

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2020, 00:57:13 AM przez Patryszja.)

Kocham ludzi
[Obrazek: giphy.gif?cid=ecf05e4754b94c94ad8f12b937...=giphy.gif]
żart 
3
Zareaguj
Tylko, że ja napisałam, że zacytuję, a tam nie było nic co mogłoby pokazać na cytat. A i jeśli wiesz bądź nie punkt 2. W temacie wypowiadają się tylko osoby powiązane ze skarga.

Załączone pliki

Miniatury

3
Zareaguj
Twoja skarga zostaje odrzucona.

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości