[Odrzucono] Skarga

Twój nick z serwera: FakumiTujiwaraa
Nick oskarżonego: Nearon
Powód skargi: 47 chromosomow nearona
Zrzut ekranu wrzuconego na imgur.com bądź w załączniku/Filmik z youtube.com: 
Dodatkowe informacje: dostalem muta za napisanie imxkvia chwascie brudny i wszystko ok ale wielki nazistowski oficer nearon stwierdzil ze po 10 minutach od wydarzenia mi da bana i mnie odmutowal. prosze o ub i soczysta sprawiedliwosc dla tamtego pana. z gory dziekuje

Załączone pliki

Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2020, 17:35:05 PM przez FakumiTujiwaraa.)

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5414535]
Zareaguj
Na TAK

[Obrazek: Giphy.gif]
Zareaguj
Jestem na TAK Nearon nie dość ze nie pomaga graczom olewa ich wypowiedzi to jeszcze banuje za nic

1
Zareaguj
Polecam nauczyć sie kultury na serwerze i szacunku do administracji jak i do samych siebie, bo walczyc ze mną nie ma sensu.

PS. Od zdarzenia kiedy dostałeś mute,a bana minęło z 2 minuty maks

[Obrazek: tumblr_n0vm3xxo8y1trav8xo1_500.gif]
1
Zareaguj
(30-06-2020, 17:34:44 PM)Nearon napisał(a): Polecam nauczyć sie kultury na serwerze i szacunku do administracji jak i do samych siebie, bo walczyc ze mną nie ma sensu.

PS. Od zdarzenia kiedy dostałeś mute,a bana minęło  z 2 minuty maks

ale to wez se sprawdz w logach typie czy cos bo cos ci sie pomylilo ze 2 minuty nie wiem z toba wgl jest cos nie tak

druga sprawa taka ze ten kto karze decyduje jaka bedzie kara i imxkvia zdecydowala na muta a ty se zmieniasz na bana tak o z dupy

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2020, 17:38:16 PM przez FakumiTujiwaraa.)

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5414535]
Zareaguj
Wyrażaj sie to po pierwsze bo czytają to też osoby młodsze, ponadto imx nie ma tam takich permisji wiec dala Ci kare największa jaką mogla , dostałeś bana i tsk zostanie , zapraszam za 24h. Może przemyślisz w tym czasie swoje zachowanie

[Obrazek: tumblr_n0vm3xxo8y1trav8xo1_500.gif]
2
Zareaguj
Dostałem bardzo ciekawe screenshot z dziś dnia oraz nocy. Wchodzenie na MK FakumigrandPa i jakieś inne dziwne. Dodatkowo prowokowanie i zaczepanie.

Twoja skarga zostaje odrzucona.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2020, 17:56:59 PM przez piorun.)

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości