[Odrzucono] Skarga

Twój nick z serwera: xSynthetic98

Nick oskarżonego: Nearon
Przedstawię całą sytuację od początku, wczoraj ok.2? w nocy (nie jestem pewna), otrzymałam bana za tzn. wspomagacz w postaci aplikacji TinyTask, która nagrywa mój ruch a następnie go odtwarza od Nearona. Użyłam go, aby nie marnować czasu na bezczynne stanie na serverze (a dokładnie survivalu) podczas kiedy się kąpałam, po prostu wolałam przez ten czas sobie pokopać na afku. Jednak ku mojemu zaskoczeniu, kiedy wróciłam zastałam informację o banie. Pierwszą czynność jaką od razu wykonałam było napisanie do moich kompanów z gildii. Jednej udało się wejść, jednak nic nie wskórała, jedynie to, że ktoś miał powód i mnie zgłosił- jak widać nie mylił się (ma głowę do takich rzeczy;0 ).  Skoro jej się nie udało, nastała pora na mnie. Postanowiłam napisać do imxkvia(na dsc), jednak również nic się nie dowiedziałam, a po prostu chciałam wiedzieć dlaczego jest to wspomagacz, aby mi to najprościej wytłumaczyła bo najzwyczajniej tego nie rozumiem. Również w regulaminie jedyne co znalazłam w sekcji o wspomagaczach to macro, a niestety czy stety nie wydaję mi się ze nagrywanie przycisków zalicza się do tego. W moim rozumieniu  jest to zwyczajne afczenie na kopaniu tylko z użyciem przycisków, to reasumując nie wolno kompletnie afczyć i kopać? bo takie odnoszę wrażenie. Może się mylę, nie wiem nikt nie był w stanie mnie poinformować o tym. No dobrze to skoro nie uzyskałam odpowiedzi od imxkvia, postanowiłam napisać do Nearona z pytaniem  za co i kto postanowił mnie zgłosić. Niespodzianka- również nic się nie dowiedziałam, ponieważ "nie ma obowiązku pisać od kogo zgłoszenie" , a dowody udostępni dopiero jak złoże skargę( w sumie dlatego postanowiłam napisać, więc może uda mi się je ujrzeć ) Przyznam, że trochę na niego naskoczyłam, ale naprawdę nie miałam pojęcia, że za coś takiego mogę dostać bana i to na aż 5dni, mimo iż mógłby mi wytłumaczyć, upomnieć cokolwiek, a na pewno bym już tego nie użyła. Myślałam, że skoro na innych serverach jest to dozwolone to tu również, nawet nie przyszło mi to do głowy. Jednak wolał zakończyć temat, a rano kiedy pozostała część gildii również próbowała na nowo podpytać (ponieważ ja takiej możliowości nie miałam) - dostały mute na kilka godzin za prowokację, której ewidentnie nie było, co jest moim zdaniem przegięciem nawet się nie narzucały tylko każda zadała jedno pytanie. Jak widać łatwo wyprowadzić go z równowagi, czystą niewiedzą, a myślałam że administracja jest aby pomóc w razie wątpliwości. Natomiast w między czasie, kiedy moje kompanki próbowały czegoś się dowiedzieć, jakaś miła koleżanka wyzywała jedną z nich. Niby podchodzi pod łamanie regulaminu, tak przynajmniej myślę, ale jej to uszło na sucho, jakby nic się nie stało, podczas kiedy wystarczyło jedno pytanie z ich strony aby dostać mute na 3h. Kolejną sprawą, jest fakt że osoba która mnie zgłosiła nie miała żadnych do tego podstaw, jak sama przyznaję w wiadomościach "tak o " , po prostu stwierdziła że mnie zgłosi, tylko pytanie za co?Skoro nie miał żadnego podglądu do mojej osoby, ponieważ kopałam na 10 poziomie w mojej bazie.( Chyba, że znalazł moją bazę oraz miał odpalonego x-raya, wtedy to ma sens ) Jak widać i to przekonało Nearona, więc postanowił się do mnie tępnąć, następnie zbanować. ehh. Podsumowując: Niechęć do odpisywania na pytania graczy, faworyzowanie innych osób ( takie odnoszę wrażenie skoro wyżej koleżanka nie dostała mute za obraze), przyjmowanie bezpodstawnych skarg co również jest poniekąd pewnym faworyzowaniem oraz ogólnie Pana Admina łatwo wyprowadzić z równowagi. To wszystko jest zaprzeczeniem informacji, które Nearon napisał w swoim podaniu, które miałam przyjemność przeczytać. Przepraszam, jeżeli dość chaotycznie napisane, jednak pisałam w pośpiechu oraz chciałam mniej więcej wszystko zmieścić. DziękujęSmile
Edit; literówki jakieś

https://imgur.com/a/d1HJOfe

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-06-2020, 04:01:58 AM przez Syntetik.)

1
Zareaguj
Wspomagacze są po to by ułatwić grę. Inni muszą samemu nakopać to wszystko, a ty użyłaś TinyTaska, który Ci wszystko ułatwił, bo samo się robiło. To tak jak gracze by się odwołali, bo dostali bana za killaure. Wystarczy pomyśleć. Z tego, co widzę Imxkvia wytłumaczyła Ci za co dostałaś bana.

Nearon nie ma żadnego obowiązku pisania od kogo report był. Tak jak napisał: "Gracz mógł sobie zgłosić kogoś z nudów" - Każdy ma dostęp do komendy /report, więc nie rozumiem oburzenia.

Podsumowując: Ban był nadany słusznie. Ułatwiałaś sobie grę, później Twoi przyjaciele/koledzy zaczęli napastować Nareona, a z tego co widać, na przedstawionych u Ciebie screenach, zostało Ci wytłumaczone dlaczego dostałaś bana.

[Obrazek: tumblr_mx4gy4YtAl1s9ipp0o1_500.gif]
1
Zareaguj
Pomijając fakt, że nie do końca się zastosowałaś do wzoru,to postaram Ci się odpowiedzieć na Twoje "zarzuty".

Tamtego pięknego wieczoru, dostałem zgłoszenie na survivalu, że pewna osoba zgłosiła Ciebie nadając powód INNE. Mógł zrobić to ktokolwiek tylko chce, godziny nocne w większości przypadków właśnie kuszą takich jak Ty do nastawienia TinyTaska. Prawde mówiąc nie wiem, czy jeżeli tepnąłbym się bez reporta do Ciebie, a Ty byś była na TinyTasku, to czy bym był oskarżony za nadużywanie permisji.Jestem Jr.Modem na survivalu, dbam o to, by na serwerze było jak najmniej oszustów, więc myślę, że gdyby nikt Cie nie zgłosił, a ja bym się tepnął w celu sprawdzenia co gracze robią to nie został bym jakoś szczególnie oskarżony o nadużywanie permisji tym bardziej, że znalazłem międzyczasie oszusta Smile Następna kwestia co do Twoich kompanów z gildii. Skoro macie taki świetny kontakt to dlaczego oni przychodząc do mnie z pretensjami na survival twierdząc , ŻE TY IM NIC NIE PRZEKAZAŁAŚ I ONE NIC NIE WIEDZĄ BO NIE MAJĄ DISCORDA, tutaj pozwolę sobię zacytować Ciebie "Pierwszą czynność jaką od razu wykonałam było napisanie do moich kompanów z gildii." Hmmm interesujące, czyżby Twoi kompani chcieli mnie w jakikolwiek sposób sprowokować ? Kwestia tego, że daje mute za nic.Daję mute jak najbardziej słuszne, bo skoro powtarzam kilkukrotnie, aby Twoi kompani skończyli temat związany z Twoim banem, a oni go rozkręcają jeszcze bardziej i dopisują wiadomości typu "masz obowiązek odpowiadać na pytania", mam obowiązek odpowiadać, ale nie muszę się każdemu spowiadać za co ktoś dostał bana i nie będziemy na serwerze robić dochodzenia bo innym to może przeszkadzać, ale Wy oczywiście myślicie tylko o tym aby WASZA sprawa została wyjaśniona. Zarzucacie mi, że daje niesłuszne mute , "twujkomar" dostał mute na początku ( Wraz z 2 innymi graczami I TO NIE Z TWOJEJ GILDII ) po 30 minut powodem było "ochłoń" (personaldream32,Natalia332231,oraz twujkomar). Po całej sytuacji, oni już nie wdawali się w kłótnie, a gracz o nicku twujkomar nadal postanowił zwracać się do mnie z pretensjami, z racji, że powtarzałem na prawdę z 20 razy żeby skończyła, więc dałem jej 3 godziny na przemyślenie i poprawę, bo ja nie mam zamiaru się z każdym patyczkować i głaskać po głowie, oprócz Waszej trójki są inni gracze na serwerze z którzy mają problemy, albo sami są problemami bo cheatują. Gracz o nicku "Oliwia" nie dostał mute, bo dostał 2 warny, idę drogą warn,warn,mute[15-30],warn,mute[dłuższy,aby uniknac bana 24] -proszę tego mi nie wypominać na serwerze, że na forum piszę co innego, a inaczej warnuje, bo też wiele zależy od sytuacji, piszę to przyszłościowo, bo już wiem, że lubicie wypominać. Wyjaśniłem chyba wszystko,a to od kogo było zgłoszenie,z uwagi na Waszą nachalność i najeżdzanie na graczy jeśli coś wam nie pasuje, na chwilę obecną nie pokażę , z racji, że znając Was napastujecie tego gracza pytaniami typu"skąd wiedział, na jakiej podstawie? etc". Myślę, że gracz wolałby w tej sytuacji być anonimowy.

Podsumowując: Ban jest jak najbardziej słuszny, mute był słuszny bo usiłujecie mnie wyprowadzić z równowagi i tak jak koleżanka wyżej napisała napastowałyście mnie , w taki sposób, że zwracałem się do Nowickiego i Kaczki o pomoc, kiedy oni przyszli Wy nagle chciałyście rozmowy na discordzie, już problemów nie było Smile

PS.Jr.Mod ma coś takiego jak "AntyPrzeklinanie" (chyba to nie jest jakaś tajemnica) I niejednokrotnie widziałem co np.twujkomar usiłował napisać coś brzydkiego na mój temat, jasne czat gildyjny jest czatem gildyjnym,także tego nie poruszamy, ale też pokazuje to z jaką nienawiścią i premedytacją działacie.

Pozdrawiam

[Obrazek: tumblr_n0vm3xxo8y1trav8xo1_500.gif]
Zareaguj
(30-06-2020, 10:46:00 AM)Akihoko napisał(a): Wspomagacze są po to by ułatwić grę. Inni muszą samemu nakopać to wszystko, a ty użyłaś TinyTaska, który Ci wszystko ułatwił, bo samo się robiło. To tak jak gracze by się odwołali, bo dostali bana za killaure. Wystarczy pomyśleć. Z tego, co widzę Imxkvia wytłumaczyła Ci za co dostałaś bana.

Nearon nie ma żadnego obowiązku pisania od kogo report był. Tak jak napisał: "Gracz mógł sobie zgłosić kogoś z nudów" - Każdy ma dostęp do komendy /report, więc nie rozumiem oburzenia.

Podsumowując: Ban był nadany słusznie. Ułatwiałaś sobie grę, później Twoi przyjaciele/koledzy zaczęli napastować Nareona, a z tego co widać, na przedstawionych u Ciebie screenach, zostało Ci wytłumaczone dlaczego dostałaś bana.

No nie, mogą odłączyć sobie myszkę i kopać na afku, ten post nie tylko napisałam bo miałam niesmak po całej akcji ale również dowiedzieć się pewnych informacjii, aby nie powtarzać swoich błędów( tak niektórzy to potrafią). Dlatego niektóre pytania w moim poście są wciąż aktualnie, bo odpowiedzi nie uzyskałam, a chciałabym.

Zareaguj
(30-06-2020, 14:22:46 PM)Syntetik napisał(a):
(30-06-2020, 10:46:00 AM)Akihoko napisał(a): Wspomagacze są po to by ułatwić grę. Inni muszą samemu nakopać to wszystko, a ty użyłaś TinyTaska, który Ci wszystko ułatwił, bo samo się robiło. To tak jak gracze by się odwołali, bo dostali bana za killaure. Wystarczy pomyśleć. Z tego, co widzę Imxkvia wytłumaczyła Ci za co dostałaś bana.

No nie, mogą odłączyć sobie myszkę i kopać na afku, ten post nie tylko napisałam bo miałam niesmak po całej akcji ale również dowiedzieć się pewnych informacjii, aby nie powtarzać swoich błędów( tak niektórzy to potrafią). Dlatego niektóre pytania w moim poście są wciąż aktualnie, bo odpowiedzi nie uzyskałam, a chciałabym.
Syntetik, możesz odłączyć myszke i sobie kopać na afk 22-6 ale nie możesz nagrywać do tego przycisków które za Ciebie chodzą i zapewne jeszcze naprawiają kilof. Tak ciężko to zrozumieć, pozatym odpowiedziałaś na wiadomośc Akihoko twierdząc ,że nie wszystkie odpowiedzi uzyskałaś , to przeczytaj jeszcze moją odpowiedź.

[Obrazek: tumblr_n0vm3xxo8y1trav8xo1_500.gif]
Zareaguj
Twoja skarga zostaje odrzucona.

KACZUSZKA MOMO
Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości