Znikające Spawnery

Dzień dobry. Dzisiaj miała miejsce dziwna sytuacja. Grałem sobie grałem, poszedłem na chwilę do toalety, i jak wróciłem nie było 1 spawnera. Wiem, że nikt mi go nie ukradł, bo dodane są same zaufane osoby. Jeszcze to bym przeżył ale pół godziny później niszcząc spawner kilofem z enchantem silk touch ten zniknął.
po porostu go wykopałem a on zniknął. Wie ktoś coś w tej sprawie? Ktoś może pomóc? Poniższe zdarzenia, miały miejsce na golemiarce.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2020, 12:05:11 PM przez Andromedos_exe.)

Zareaguj
Odpowiedz
Nie ma możliwości aby nagle znikł jakiś blok czy spawner. Ktoś dodany do działku musiał podnieść.

Zareaguj
Odpowiedz
(26-03-2020, 20:48:52 PM)piorun napisał(a): Nie ma możliwości aby nagle znikł jakiś blok czy spawner. Ktoś dodany do działku musiał podnieść.

to wyjaśnia 1 sytuacje może rzeczywiście ktoś ukradł, ale nie wyjaśnia drugiej, mogę to głębiej opisać. podchodzę do golemiarki podbudowywuje się pod spawner, niszcze go kilofem z enchantem silk touch, i dostaje wiadomość "you have no reward for killing a mob spawner" czy coś w tym stylu. Nie zobaczyłem nawet jak wypadał, to wyglądało jak coś w stylu gdy się niszczy obsydian zelaznym kilofem, albo kamień łapką

Zareaguj
Odpowiedz
(28-03-2020, 20:52:21 PM)Andromedos_exe napisał(a):
(26-03-2020, 20:48:52 PM)piorun napisał(a): Nie ma możliwości aby nagle znikł jakiś blok czy spawner. Ktoś dodany do działku musiał podnieść.

to wyjaśnia 1 sytuacje może rzeczywiście ktoś ukradł, ale nie wyjaśnia drugiej, mogę to głębiej opisać. podchodzę do golemiarki podbudowywuje się pod spawner, niszcze go kilofem z enchantem silk touch, i dostaje wiadomość "you have no reward for killing a mob spawner" czy coś w tym stylu. Nie zobaczyłem nawet jak wypadał, to wyglądało jak coś w stylu gdy się niszczy obsydian zelaznym kilofem, albo kamień łapką

To oznacza tyle, że podczas podniesienie nie dostanie kasy za rozwalenie spawnera a spawner i tak zostanie podniesiony.

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości