Internetowa gra przeglądarkowa Pokelife

Hej cześć siemanko uszanowanko. Wielu z was może mnie nie pamiętać, ponieważ jestem od dawna nieaktywnym graczem. Przychodzę tutaj, bo wierzę, że są tu jacyś miłośnicy pokemonów. Dla wszystkich chętnych mam propozycje. Wzamian za dołączenie do gry z tego linku: http://pokelife.pl/?polec=834744 i skontaktowanie się ze mną pod tym postem podając mi dokładną datę i godzinę rejestracji oraz swój nick z gry oferuję pomoc w rozwoju w grze. Jest to gra gdzie do wyboru jest 6 regionów gry w każdym unikalne pokemony do łapania oczywiście z możliwością wyboru swojego starteru. Gra polega na tym, że wyruszamy w podróż za punkty akcji łapiemy pokemony sprzedajemy je zarabiający Yeny i ulepszamy swoje pokemony. Gdy wbijecie 40/75/100 lvl ja otrzymam rzadkie punkty zasług do zdobycia głównie za pieniądze kolejno 400/800/100, którymi się podzielimy po 50% jako mój dowód uznania za pomoc. Jestem graczem na 79vl posiadającym pokemony takie jak (Dragonite 79 lvl Garchomp 74 lvl Salamance 67 lvl Vaporeon 67 lvl Shiny Rhyperior 71 lvl Shiny Raichu 79 lvl Charizard 79 lvl Shiny Bllinsey 40lvl Hydraigon 70 lvl Druddigan 63lvl Shiny Lapras 36 lvl.  W drużynie można mieć tylko 6 pokemonów a, ponieważ chcę mieć głównie pokemony smoki oraz shiny pokemony to wszystkieie inne pokemony wykorzystywane do robienia sali pokemon będę mógł oddawać za przysłowiowe pół darmo czyli 10% ich wartości najbardziej aktywnym graczą.  Dodam tylko, że każdy pokemon używany przeze mnie do pokonania lidera sali jest warty minimum 4mln a może być warty nawet 3 razy tyle. Dziś skończyłem robić sale Unovy i sprzedałem 3 pokemony o wPSwartoś20cimln a mógłbym je oddać komuś kto by mi pomógł. Oferuję także dołączenie do mojego klanu, który jest już prawie skończony w rozwoju i oferuje duże korzyści za bycie jego członkiem.
PS: Jeśli już gracie to też możecie dać mi znać w komentarzu do tego postu, ponieważ mam własny klan na poziomie 4 z 5 możliwych i ciągle go rozwijam a dołączając do niego będzie nam łatwiej go rozwinąć oraz będą bonusy z niego dla początkujących jak i dla starszych graczy. A dla starszych graczy mam też ciekawe oferty wymian pokemonów jak i itemów.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2020, 02:54:19 AM przez DangerKids.)

Życie jest zbyt krótkie, aby nie próbować nowych rzeczy

Zareaguj
Odpowiedz
Edit posta + odświeżenie

Życie jest zbyt krótkie, aby nie próbować nowych rzeczy

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości