[Odrzucono] Forgonet

Twój nick z serwera: TheDestroy_0 
Nick oskarżonego: forognet
Powód skargi: Niekompetencja
Zrzut ekranu wrzuconego na imgur.com bądź w załączniku/Filmik z youtube.com: https://imgur.com/a/lRqwYBE
Dodatkowe informacje: Widziałem wiele różnych dziwnych rzeczy,ale to to już szczyt wszystkiego. Ów moderator nie dość że zbanowal mnie na discordzie za uwaga MULTIKONTO, jestem ciekaw jak to sprawdził, to do tego uznał skargę na brak odpowiedzi w terminie za prośbę o ub. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pomijam to że stosował szantaż zmuszajac mnie do połączenia i upublicznienia (!) kont steam i spotify. Kont gdzie mam podane swoje prywatne dane i gdzie je widać nawet po ich aktualizacji. Według niego też nie istnieje też coś takiego jak domniemanie niewinności. Ja zwykły gracz i użytkownik dsc dostałem bana za to że miałem podobny do kogoś nick, i to ja wg forgonrtta jestem tego winny i to JA muszę szukać dowodów na niewinnosc. Nie widać tu absurdu?
A jeszcze tak na szybko dodam przykład. Jest sobie gracz jjuzek7 oraz juzek75. Oboje nie mają że sobą nic wspólnego.jjuzek7 dostaje bana za cokolwiek. Juzek75 pomimo że nic nie zrobił a ma podobny nick też ma dostać bana i szukać dowodów ze jest niewinny?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2020, 02:37:33 AM przez TheDestroy_0.)

Zareaguj
Podejrzenie o multikonto w twoim przypadku ma pewne podłoże, gdyż użytkownik, o którym mowa (zakładając że nim nie jesteś) ma ok. 23 warny, przy 25 warnach jest nadawany ban permanentny, osoby tej nie było na serwerze, a pojawiłeś się ty, zachowywałeś się dokładnie jak on, więc nadałem bana za multikonto. Szantaż? Poprosiłem o konto spotify i steam dla weryfikacji, gdyż konto Destroya ma je przypisane do konta i mógłbym sprawdzić czy jesteś rzeczywiście multikontem czy nie, napisałeś że konta spotify nie masz (tutaj już twoje pierwsze kłamstwo, bo w skardze piszesz że masz) a konta steam nie podasz, ponieważ są tam twoje dane (zmiana takiej rzeczy na steam to kwestia 5s, więc nie jest to dużo czasu). Powiedziałem że jeśli zweryfikuje że ty to nie Destroy, to przyznam ci rację i dam unbana, odmówiłeś, dlatego ja odmówiłem nadania unbana. Kończąc, stosując Cherry Picking nie uzyskasz niczego, gdyż mogę pokazać całą konwersacje i wyjdzie na moje. Domniemanie niewinności? Jest coś takiego w regulaminie? (pytanie retoryczne).

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2020, 02:48:19 AM przez Forgotten.)

"I can carry"
[Obrazek: giphy.gif]
Zareaguj
Nie łap mnie za słówka. Nie mam zamiaru ci udostępniać moich kont. Zachowuje się tak samo? Pisząc może 30 wiadomości na serwerze? Regulamin serwera nie przewiduje też wymogu dodawania jakichkolwiek kont oraz tego że to ofiarą musiała cokolwiek udowadniać. Przyznaj gościu ze dałeś bana z dupy a nie kręcisz szopkę.

Zareaguj
(15-02-2020, 02:49:48 AM)TheDestroy_0 napisał(a): Nie łap mnie za słówka. Nie mam zamiaru ci udostępniać moich kont. Zachowuje się tak samo? Pisząc może 30 wiadomości na serwerze? Regulamin serwera nie przewiduje też wymogu dodawania jakichkolwiek kont oraz tego że to ofiarą musiała cokolwiek udowadniać. Przyznaj gościu ze dałeś bana z dupy a nie kręcisz szopkę.

Po pierwsze: Nie proszę cię o hasło ani o nazwę użytkownika tylko o profil. Po drugie: Jeśli chcesz mieć unbana to powinieneś mieć coś na swoją obronę. Po trzecie: Sytuacja została już rozwiązana u wyższej administracji, unban nadany, przyznaję się do błędu, lecz na pewno nie był to "ban z dupy" jak to nazwałeś. Uważam sprawę za zamkniętą.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2020, 02:59:41 AM przez Forgotten.)

"I can carry"
[Obrazek: giphy.gif]
Zareaguj
To
Jest
Po
Prostu
Żałosne
I
Smutne
Wyższa
Administracjo
XD

[Obrazek: AdolescentMiniatureGermanspaniel-size_restricted.gif]
Zareaguj
no ta typo który wyzywa ludzi na głosowym od najgorszych jechajac mu po matce a typ który proponuje nowy avatar discorda xD..... zupełnie tak samo

Zareaguj
Twoja skarga zostaje odrzucona.

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości