Brak Svip+Pack na Epic Creative

,,Problem jest  w tym że zakupiłem Svip+Pack na Zawsze i niedostałem go na EPIC CREATIVE ,,                                                                                              Nick:MaraeL                                                                                                                                                                                                                   Tryb Gry : Epic Creative                                                                                                                                                                                                 Problem : ,,Problem jest  w tym że zakupiłem Svip+Pack na Zawsze i niedostałem go na EPIC CREATIVE ,,                                                                              Prośby w sprawie problemu: Bardzo bym prosił o dodanie rangi Svip+pack na tryb Epic Creative. Z góry dziękuję Smile

Zareaguj
Na koncie MaraeL jest zakupiony SVIP PACK i został nadany ponownie na każdym trybie.

Zareaguj
Twój problem został rozwiązany.

[Obrazek: GkkJbzA.gif]
Lubie się turlać ;>
Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości