[Gracz ukarany] Nadużycie związane z ochroną gildii (gildia SLIM)

Twój nick z serwera: _AP0PHIS_
Nick oskarżonego: _Bojar_ (i cała gildia SLIM)
Powód skargi: Nadużycie związane z ochroną gildii
Tryb gry, na którym miało miejsce wydarzenie: Survival
Zrzut ekranu wrzuconego na imgur.com bądź w załączniku/Filmik z youtube.com: Logi serwera no i ogólnie da się to sprawdzić 
Dodatkowe informacje: _Bojar_ (założyciel gildii SLIM) założył gildię SLIM jeszcze raz, w tym samym miejscu, żeby uniknąć podbicia gildii i przez to nie można teraz podbić gildii SLIM, ponieważ mają ochronę i jeszcze dodatkowo mają o 2 życia więcej (3 zamiast 1). Takie zachowanie nie fair w stosunku do gildii, która chciała podbić gildię SLIM i zdobyć dodatkowe życie oraz przejąć ich itemy, ponieważ gildia ta została założona na nowo i nie można na razie ich atakować (a powinni już zostać zniszczeni). Czy takie zachowanie jest legalne na serwerze VictoryCraft.net? Bo jeśli tak to wszyscy mogą sobie cały czas na nowo robić gildie i wtedy obecność gildii na tym serwerze jest bez jakiegokolwiek sensu, gdyż nie można podbić gildii, jeśli cały czas ma ona ochronę. Moja propozycja jest taka, żeby ukarać gildię SLIM oraz wprowadzić blokadę zakładania gildii na 24 godziny na terenie, na którym została zniszczona lub usunięta jakaś inna gildia.

Zareaguj
mozna podbic gildie a mielismy multikotno w jaju to co mielismy zrobic xddd

Zglaszalem blad ale administracja powiedziala ze nie mogą banowac za to a po drugie przy kazdym zalozeniu placisz 1000 diaxów ponad za powiekszenie wiec nie jest ot jakies darmowe + ity na gidlie co nie jest tanie xd

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2020, 17:14:31 PM przez GuteMan.)

Zareaguj
Sami nam wstawiliście mulciaka do jaja i wy coś jeszcze macie do powiedzenia o graniu fair XD

Zareaguj
A jak ocnr tak zrobilo na poprzedniej edzie to co xd

Zareaguj
(16-01-2020, 17:15:01 PM)GuteMan napisał(a): A jak ocnr tak zrobilo na poprzedniej edzie to co xd

To my wtedy nie graliśmy więc mnie top nie obchodzi co robiło OCNR na poprzedniej edycji

(16-01-2020, 17:14:59 PM)Bojar napisał(a): Sami nam wstawiliście mulciaka do  jaja i wy coś jeszcze macie do powiedzenia o graniu fair XD

My nie mamy mutlikont

(16-01-2020, 17:15:01 PM)GuteMan napisał(a): A jak ocnr tak zrobilo na poprzedniej edzie to co xd

Poprzednia edycja to nie jest aktualna edycja

(16-01-2020, 17:12:41 PM)GuteMan napisał(a): mozna podbic gildie a mielismy multikotno w jaju to co mielismy zrobic xddd

Zglaszalem blad ale administracja powiedziala ze nie mogą banowac za to a po drugie przy kazdym zalozeniu placisz 1000 diaxów ponad za powiekszenie wiec nie jest ot jakies darmowe + ity na gidlie co nie jest tanie xd

Nie chodzi mi o banowanie tylko usuwanie gildii za oszustwa z ochroną gildii, tak jak było około rok temu.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2020, 18:54:37 PM przez MMMASTERMM.)

Zareaguj
ja nie wracam do więzienia

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5414535]
Zareaguj
Nie mów, że nie macie multikont bo się ośmieszasz. to czemu zabraliście życie mojej gildi jak wasz kolega stał w jaju. Ciekawe.

Zareaguj
(16-01-2020, 20:02:47 PM)Bojar napisał(a): Nie mów, że nie macie multikont bo się ośmieszasz. to czemu zabraliście życie mojej gildi jak wasz kolega stał w jaju. Ciekawe.

Bo on tam stoi osobiście swoim main kontem dlatego, że nie ma żadnego multikonta

Zareaguj
Osobiście przez 3 dni siedziałem w jajku slim i straciłem 3 dni grania w minecrafta żeby podbić tą gildie. Uważam że trzeba się tą sprawą zająć bo nie po to tyle czekałem żeby teraz od nowa podbijać.

Zareaguj
No troszkę chłopaki robicie słabo macie 1 serduszko po czym usuwacie gildie i robicie nową
Najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie gildi i postawienie ją na nowo pozdrawiam Smile

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości