[Serwer]  Propozycja odnośnie serwera, a mianowicie waterblock'a.

1. Twój nick: Kartky
2.Tryb na którym ma zostać wprowadzona propozycja: WaterBlock
3. Dokładny opis propozycji:
Witam, no więc od razu przechodząc do rzeczy. Propozycja moja jest taka by w nowej edycji waterblock'a zmienić totalnie zadania /challenge i przede wszystkim dodać ich dużo więcej, jako nagroda za zadania były monety, oraz tzw. sky coinsy za które ulepszało by się wyspy, załóżmy za jedno zadanie dostałoby się od 2-5 skycoinsów np: wyspa na start byłaby 50x50 i za załóżmy 50-100 skycoinsów ulepszało by się ją do 100x100 itd maksymalnie do 150x150 moim zdaniem byłoby to świetnym pomysłem, jak również limit spawnerów, załóżmy startowy limit byłby 5 spawnerków, a po wpłacie np 50,000$ dla NPC zwiekszamy ten limit do 10 spawnerków i tak do max 30? Na przykład... Myślę że dość ciekawiej by się grało i gdy ktoś dla przykładu nudziłby sie, nie miał co na wyspie robić to dalej miałby do robienia zadanka i kupowanie ulepszaczy wyspy. Mam nadzieję na liczne opinie pozytywne jak i krytyki innych graczy/administracji gdyż jestem ciekaw co inni o tym myślą. Pozdrawiam Karteczka Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2020, 23:04:09 PM przez Kartky.)

Zareaguj
Odpowiedz
Szczerze, bardzo kreatywny pomysł, napewno dużo by wniósł na ten tryb, jestem za tym jak najbardziej.

1
Zareaguj
Odpowiedz
Na TAK

[Obrazek: giphy.gif]

Zareaguj
Odpowiedz
Na tak

Zareaguj
Odpowiedz
Jasne, że TAK

Zareaguj
Odpowiedz
Według mnie genialny pomysł , który wniesie na tryb powiew świeżości. Jak najbardziej na TAK.

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości