[Odrzucono] Multikonto w jaju

Twój nick z serwera: lolkur1234
Nick oskarżonego: PanDed
Powód skargi: Multikonto w jaju 
Tryb gry, na którym miało miejsce wydarzenie: Survival 
Zrzut ekranu wrzuconego na imgur.com bądź w załączniku/Filmik z youtube.com: logi no i ogolnie da sie to sprawdzic 
Dodatkowe informacje: Zabijaka nawet przyznal sie do tego ze jego "brat" jest w jaju i niby udowodnil ze tego jego brat ale wnosze chociaz o przeniesienie go na spawn iz jest to smieszne ze loguje się on co 24h praktycznie tylko po to aby zabrac nam zycie nie wydaje mi sie xd

1
Zareaguj
Wybacz, że się wypowiem ale edycję temu robiliście to samo u nas na gildii i nie było takiej możliwości mimo iż pytałem wyższej adm. Pozdrawiam

Zareaguj
ale to konto nie mialo takiego samego ip a tutaj jest to jawne a po 2 co to znaczy ze robiliscie to samo xddd ja wtedy jak to bylo nawet juz nie gralem

tak naprawde przyznales sie wlasnie do tego a na poprzedniej edzie nie bylo dowodow

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2020, 20:58:05 PM przez GuteMan.)

Zareaguj
(15-01-2020, 20:57:04 PM)GuteMan napisał(a): ale to konto nie mialo takiego samego ip a tutaj jest to jawne a po 2 co to znaczy ze robiliscie to samo xddd ja wtedy jak to bylo nawet juz nie gralem

tak naprawde przyznales sie wlasnie do tego a na poprzedniej edzie nie bylo dowodow

? Pisząc to miałem na myśli, że też zostawialiście konta w sercu ( czy to znaczy, że koniecznie to musi być mk? ) nic o mk nie wspominałem. Big Grin

Zareaguj
Żadne konto nie znajduje się w jajku.

Twoja skarga zostaje odrzucona.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2020, 16:07:47 PM przez xXKACZKAXx.)

KACZUSZKA MOMO
Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości