Propozycja PvP Kits

Witam.

Moją propozycją, a raczej prośbą (nie tylko moja ale również innych graczy zwłaszcza nowych, którzy mają z tym naprawdę sporo problemów i w sumie to nawet nie tylko tyle co gracze, lecz również administracja podczas sprawdzania) jest to, żeby został w końcu naprawiony serwer "PvP Kits". Problem polega na tym, iż gra na tym trybie jest bardzo ciężka. Osoby "zbugowane" są praktycznie nieśmiertelne. Mogą zdobywać coraz to większe rangi oraz coraz więcej monet, co jest strasznie niesprawiedliwe dla innych (dla tych co nie mają takiej możliwości, bo nie są zbugowani). Nie wiem czy jest to spowodowane nowymi pluginami, ale przed startem nowej edycji owego problemu nie było. Graczom odechciewa się grać na trybie. 
Wcześniej pisałam o tym problemie, miał zostać naprawiony (Był, ale nie do końca).   

Mam nadzieję, że ta propozycja zostanie rozpatrzona. Dziękuję.

1
Zareaguj
Odpowiedz
Za wykorzystywanie bugów możesz zgłosić do adm. a to że nowi mają trudno to już niestety nie taki wielki problem, zawsze tak było, że stary gracz ( czytaj dobry, albo wykorzystujący bugi lub glicze ) pokona tego nowego.

Kto pod kim dołki kopie, ten pewnie ma łopatę.
Zareaguj
Odpowiedz
Ty chyba mądry inaczej jesteś...
Zgłosić kogoś za "bugi" których nie kontroluje i nie ma wyjścia jak granie z nimi, ponieważ grał na poprzedniej edycji lol?
Po drugie "ZAWSZE TAK BYLO, ZE STARY GRACZ WYKORZYSTYWAŁ BUGI I GLICZE" Większej głupoty nie usłyszałem od dawna xD!
Według twojego głupiego, wręcz idiotycznego toku rozumowania, nowy gracz MA OBOWIĄZEK DOSTAWAĆ WPIERNICZ, bo nie posiada tzw. no prawie, że GODA iiii w sumie to normalne, bo przecież od 3 lat taki bug występuje (Ty no nie pamiętam jakby kiedyś tak było xD)... Jeżeli według Ciebie to jak wygląda pvp kits na ten moment nie jest takim wielkim problemem jedynie potwierdza, że sam masz takowy bug i dla Ciebie to jedynie przyjemność i wsm. bonusik, bo żaden typ Cię nie zabije, albo nigdy nie wszedłeś na tryb i nie wiesz o czym mówisz xD
Podsumowując, byłoby wspaniale, jeżeli ten błąd zostałby naprawiony i każdy miałby takie same szanse na wygranie pojedynku na owym trybie :3

[Obrazek: AdolescentMiniatureGermanspaniel-size_restricted.gif]
1
Zareaguj
Odpowiedz
Jak najbardziej jestem na TAK

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2019, 21:04:21 PM przez dawidulek.)

Discord: Brak Weny#2532
Minecraft: dawidulek
1
Zareaguj
Odpowiedz
Parado ładnie to opisał.
Jestem na TAK.

1
Zareaguj
Odpowiedz
Jedynym sposobem jest zablokowanie wejścia na serwer graczy poniżej wersji 1.12.2

Zareaguj
Odpowiedz
A przywrócenie starego pluginu? Wcześniej działało wszystko.

Zmiana wersji tylko na danym trybie tak?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2019, 01:34:23 AM przez Akihoko.)

[Obrazek: tumblr_mx4gy4YtAl1s9ipp0o1_500.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
Jestem na Tak

"Kłamstwo powtarzane tysiące razy prawdą się staje"-Joseph Goebbels
[url=https://pl.wikiquote.org/wiki/Joseph_Goebbels][/url]

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości