[Prośba zaakceptowana] ban za nic

Twój nick:Narimix
Nick osoby nadającej bana:Hecate
Powód bana:cheaty
Screen z widocznym powodem bana (ChatLog):
Dowód (w przypadku bana za cheaty: screenshot z folderu .minecraft oraz z wersji gry):
Dlaczego chcesz otrzymać unbana?:gdyż jest nie słuszny to zwykła prowokacja ze strony osoby która mnie oskarżyła. oskarżony wysłał nagranie do admistratorki Hecate z "widocznymi" cheatami (do nagrania odniosę się dalej) Hecate pomimo jak to iż pół servera myśli że admini faworyzują macie dowód że u nas każdy kto gra na odpalę (w tym przypadku bo tak myślała i zrobiła co musi nie mam pretensji) banują graczy uczciwie teraz o nagraniu ;
1 były lagi servera
2 odległość z której bije nie jest dziwna przez a)lagi servera b)ataki wchodziły po moim uderzeniu z opóźnieniem co skutkowało złudzeniem odległości + knok który dostawał też z opóźnieniem sorry taki server
3 gdybym miał aurę dostawał by obrażenia gdy wymijał słupki (aura bije przez przeszkody)
4 celownik przeciwnika/oskarżyciela jest 90% walk obok mnie i mnie nie trafiał więc jak macie sprawdzić skąd on mógł mnie bić ?
5 nagranie jest pocięte i są wyrywki dla nie wprawionego oka można to przeoczyć 
6 chciałbym zapytać czy za podrabianie nagrań nie powinna być kara większa niż na 5 dni moja reputacja na servie straciła tracę czas znów wam udowadniając że jestem czysty to sie nazywa oszukiwanie administracji lvw HARD

https://www.youtube.com/watch?v=0F5w3icX...e=youtu.be

Załączone pliki

Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2019, 20:08:12 PM przez Narimix.)

Zareaguj
Proszę o danie widocznego folderu minecraft oraz version

Twoja prośba o odbanowanie została przyjęta.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2019, 01:41:44 AM przez larsyr.)

Coś między zbrodnią i karą
[Obrazek: giphy.gif]
Coś między zdradą a wiarą
2
1
Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości