[Propozycja odrzucona] [Propozycja] Serwer

Witam mam propozycję. CZY ADMINISTRACJA MOŻE NIE BANOWAC NA 24H ZA OBRAZĘ ADM? ludzie administracja uważa się za jakiś królów? bo jakoś jak obrazimy gracza to nie ma bana tylko warn. Naprawde uważam że adminowie mają zbyt dużą władzę że nie wolno ich obrażać a graczy tak. Ja rozumiem regulamin, żeby się nie obrażać, ale żeby za obraze adm mieć bana a za obraze gracza warna? BEZ PRZESADY.

Zareaguj
Pomiędzy obrazą gracza a obrazą administracji jest pewna różnica. Poza tym obraza administracji nie zawsze skutkuje banem na 24h, może on być zarówno krótszy. 

Jestem na Nie.

[Obrazek: 3fad398c003b36af799e9c9045df04e7.gif]

Zareaguj
Jestem Na Nie

►♥Bądz miły dla graczy, a gracze będą mili dla ciebie ◄♥
                                                                    ★Nowiś

Zareaguj
Administracja to wolontariusze poświęcający swój czas wolny, by zachować porządek na chacie, w rozgrywce i by pomagać osobom tego potrzebującym. Obrażając administrację nie masz szacunku do tego jaką pracę ona wykonuje. Do tego wszystko zależy od intensywności obrazy, jeśli będziesz wiele razy ostro obrażał danego gracza, również możesz otrzymać bana. Jestem na Nie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2019, 19:22:54 PM przez Sqxiz.)

Zareaguj
I widzicie Sqxiz teraz uważa się za króla.Chwali administrację i nic nie napisał o graczach. a jakoś jak obrażam graczy to już mam bana a jak adm to też bana chociaz NIBY ZA OBRAZE ADM CZYLI PEMPKA ŚWIATA TO BAN A GRACZA TO WARN BO ONI TO NIE WAŻNI TYLKO ADM TO KRÓLOWIE (cenzura)

Zareaguj
@up Napisałem o graczach (tj. o osobach nie posiadających rangi administracyjnej) ... nie wiem czego Ty nie widzisz. Poza tym, zaprzeczasz sam sobie. Piszesz, że w obu przypadkach jest ban, a następnie jakby o tym zapominasz... -,- Poza tym, wyjaśniłem Ci wyżej dlaczego tak może być. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś to proszę, byś przeczytał wszystko jeszcze raz.

Wytłumaczyłem Ci dlaczego jest jak jest. Regulamin i Taryfikator nie powstały bez powodu.

Nie wiem jak inni, ale jestem przekonany, że również pomagają. Ja, gdy ktoś potrzebuje pomocy, udzielam ją na /msg, więc możesz tego nie widzieć.

To już jest problem tych osób. Nie musisz obrażać całej administracji, bo ktoś albo miał afk, albo nie zauważył Twojej czy kogokolwiek prośby o tą pomoc.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2019, 19:57:10 PM przez Sqxiz.)

Zareaguj
@up posłuchaj ja już dostałem 2 bany za obraze adm a za obraze gracza 1 warna czyli (cenzura) MAĆ UWAŻACIE SIĘ ZA NAJWAŻNIEJSZYCH I NIE OBHCODZI MNIE TO ZE GADASZ O GRACZACH JA ROZMAWIAM O GŁUPIEJ ADM. A POZATYM 70% Z WAS TO DZIECI WIĘC SERWER POWINIEN ZMIENIC ADMINOW

i WAS NIE OCHODZI ZE GRACZ JEST W POTRZEBIE TYLKO WY O SIEBIE TAAAK NIBY POMAGACIE A GÓWNO PRAWDA NIC NIE ROBICIE TYLKO SIE CHWALICIE NA TO I OWO

I POZATYM OBSERWUJE ADM JAK SIE ZACHOWUJA I POZATYM WY NIGDY NIE SPRAWDZACIE CZY NP. NA REPORT KTOS NIE OSZUKAL TYLKO ODRAZU BAN BAN BAN MUTE I WARN (cenzura) A NA PVP ZAMIAST SPRAWDZIC CZY KTOS MA CZITY TO (cenzura) ODRAZU BAN ZA NIC BO MOZE ICH NIE MIAL TYLKO DOBRZE SIE KLEPIE

I JESLI MOGE TO BEDE SIE WYZYWAC WIEKAMI AZ WYGRAM Z DEBILAMI (cenzura)

I CO ZE DOSTANE BANA I TAK MOGE POZWAC SERWER I PIORUNA DO SADU ZEBY HAJS OODAL GOWNO TO DA

NIE POTRZEBNIE ZMARNOWALEM 100ZL W PIZDU (cenzura)

MYSLALEM ZE MAMY DOBRYCH ADM BO STARA BYLA SPOKS ALE NOWA TO W CHUJ SLABA

NIE WIESZ BO WIEKSZOSC ADM NIE POMAGA TYLKO JEST PEMPKIEM SWIATA BO ADM

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2019, 19:54:55 PM przez Rockboy.)

Zareaguj
Drogi graczu,
Jeżeli mogłabym Ciebie prosić, to nie rozpoczynaj kłótni tutaj, bo to nie jest miejsce do tego. Kolega wyżej wyraził swoje zdanie na temat Twojej propozycji a to jaka jest Twoja historia kar obecnie nie ma żadnego znaczenia. Nie musisz potwierdzać, nie musisz zaprzeczać, ale zgadzam się z nim w 102%. Administracja poświęca dużo czasu na rozwój serwera i należy jej się odrobina szacunku. Tak jak wspomniałam we wcześniejszym komentarzu - kara za obrazę administracji to nie musi być koniecznie ban na czas 24 godzin, może on być równie dobrze krótszy Wink)

[Obrazek: 3fad398c003b36af799e9c9045df04e7.gif]

Zareaguj
(12-06-2019, 19:45:20 PM)Rockboy napisał(a): @up posłuchaj ja już dostałem 2 bany za obraze adm a za obraze gracza 1 warna czyli (cenzura) MAĆ UWAŻACIE SIĘ ZA NAJWAŻNIEJSZYCH I NIE OBHCODZI MNIE TO ZE GADASZ O GRACZACH JA ROZMAWIAM O GŁUPIEJ ADM. A POZATYM 70% Z WAS TO DZIECI WIĘC SERWER POWINIEN ZMIENIC ADMINOW

i WAS NIE OCHODZI ZE GRACZ JEST W POTRZEBIE TYLKO WY O SIEBIE TAAAK NIBY POMAGACIE A GÓWNO PRAWDA NIC NIE ROBICIE TYLKO SIE CHWALICIE NA TO I OWO

I POZATYM OBSERWUJE ADM JAK SIE ZACHOWUJA I POZATYM WY NIGDY NIE SPRAWDZACIE CZY NP. NA REPORT KTOS NIE OSZUKAL TYLKO ODRAZU BAN BAN BAN MUTE I WARN (cenzura) A NA PVP ZAMIAST SPRAWDZIC CZY KTOS MA CZITY TO (cenzura) ODRAZU BAN ZA NIC BO MOZE ICH NIE MIAL TYLKO DOBRZE SIE KLEPIE

I JESLI MOGE TO BEDE SIE WYZYWAC WIEKAMI AZ WYGRAM Z DEBILAMI (cenzura)

I CO ZE DOSTANE BANA I TAK MOGE POZWAC SERWER I PIORUNA DO SADU ZEBY HAJS OODAL GOWNO TO DA

NIE POTRZEBNIE ZMARNOWALEM 100ZL W PIZDU (cenzura)

MYSLALEM ZE MAMY DOBRYCH ADM BO STARA BYLA SPOKS ALE NOWA TO W CHUJ SLABA

Po 1. Uspokój się...

Po 2. Serwery mc (przynajmniej w moim odczuciu) można przyrównać do państwa... Jak myślisz, czy jakbyś w normalnym życiu, poszedł i obrażał przedstawicieli rządu (tu dzież odpowiednik administacji w mc), to uszłoby ci to płazem? Chyba nie...

Po 3. Rozumiem trochę twoją złość, że straciłeś pieniądze, ale gracze kupują wszystko na swoją odpowiedzialność, więc było trzeba przestrzegać regulaminu, oraz się pilnować...

Po 4. Uważaj bo to cię może zaskoczyć... Administracja to też ludzie, też jedzą, chodzą do kibla, też mają życie prywatne, a nie siedzą 24/7 przed komputerem, bo tak się po prostu nie da... Poza tym liczba trybów jest dosyć duża, a jeszcze dochodzą kolejne, myślisz że dlaczego była "czystka" na serwerze? By po prostu administracja mogła skupić się na innych trybach i nie zaprzątać sobie głowy innymi. Zrozum, że staramy się robić wszystko co w naszej mocy, ale jesteśmy tylko ludźmi, a nie robotami...

Po 5. "70% z was to dzieci", z tym się zgodzę, ale pamiętaj, że dziecko, dziecku nie równe i nie każdy ma te same nawyki... np. Ja jestem 16 latkiem który nie lubi słuchać rapu, pić alkoholu bez ważnych okazji, oraz nie palę papierosów, czy to oznacza, że jestem z marsa? Chyba nie...

Tyle miałem do powiedzenia. Dzięki za wysłuchanie Wink

[Obrazek: 587f1f10227ff.jpg]
Zareaguj
@Rockboy, dostajesz ostrzeżenie za przeklinanie i agresywne wypowiedzi na forum.

Długości banów za obrazę są zależne od sytuacji. Administracja jest zawsze pouczana, aby być cierpliwym i mieć dystans do graczy, jednak decyzja co do kary pozostaje do ocenienia im przy danej sytuacji. Jeśli masz zastrzeżenia do tego jak ktoś przyznał Ci karę, napisz skargę na tą osobą i podaj screenshoty lub logi z wydarzenia.

@SandieKook nie ma różnicy pomiędzy obrazą graczy lub administracji, każdy jest człowiekiem i jeśli jest obrażany graczy czy admin, kara powinna być dostosowana do sytuacji i zachowania gracza.

Wątek zamykam, ponieważ autor używa go do wyładowania emocji zamiast opisania problemu w normalny sposób.
Administracja dostaje przypomnienie o surowości kar za obrazę administracji.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2019, 20:15:14 PM przez Etrayy.)

Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości