Creative PVP

Proponuję Na creative , żeby na /warp pvp jak ktoś kogoś zabije to nie wypadały  przedmioty wtedy nie było by kłótni i wyzwisk wynikających z zabraniu wartościowych przedmiotów np. dzisiaj wyzywali się  wulgaryzmami Dlatego bo zabrał jeden drugiemu przedmioty .

Zareaguj
Odpowiedz
Jestem na NIE PVP wlasnie od tego jest aby sie zabijać i dostawać itemy. Można skopiować i dać do enderchest bądź do skrzynki. Jeżeli nie chcesz stracić = nie chodz albo kopiuj w ekwipunku i do enderchest.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2019, 15:50:17 PM przez TwojaKraszii.)

Zareaguj
Odpowiedz
Osoba która idzie na pvp ze swoimi wartościowymi itami powinna się liczyć z tym ze może je stracić, poza tym tak jak napisała osoba powyżej, itemy te można schować na przykład do enderchesta.
Jestem na Nie

Nie śpiesz się, bo się jeszcze spóźnisz...
[Obrazek: giphy.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
em, tak się wtrącę, ale...
jakie niby wartościowe przedmioty na trybie creative? zbroja z jakimś dziwnym enchantem? item z efektem?
te itemy są tak pospolite i tak łatwo je zdobyć że cięzko je nazywać wartościowymi.

[Obrazek: Adnotacja-2019-06-08-175821.png]
Grepolis fiel vom Fahrrad
Zareaguj
Odpowiedz
Powiem tyle: lol ; XD ; hahaha

A tak na serio to tak jak napisał buck, te przedmioty już nie są wartościowe, poza tym można je skopiować i włożyć do skrzyni na działce, lub enderchestu, a bez wypadania przedmiotów, to by straciło po prostu sens... Poza tym chcesz, aby zostało to włączono, bo kłóciły się raptem 2 osoby? Ja rozumiem, że lepiej zapobiegać niż leczyć, ale administracja ma ważniejsze rzeczy do roboty, zwłaszcza iż ten system tracenia przedmiotów można obejść na sporo sposobów... 

Kończąc na NIE.

[Obrazek: 587f1f10227ff.jpg]
Zareaguj
Odpowiedz
Jestem na nie Powody wymienione powyzej

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2019, 14:05:58 PM przez imaciek.)

Plan A stworzyc plan B, plan B zniszczyc plan A
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zareaguj
Odpowiedz
Jestem na NIE. Powody wyżej.

[Obrazek: WUb6UNth.jpg?width=400&height=243]
Zareaguj
Odpowiedz
Jestem na NIE. Powody powyżej

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości