[Gracz ukarany] Pani Akihoko

Ja już wszystko co miałem do powiedzenia napisałem, screeny są zrobione tak żeby było na nich to, co istotne - i tak można wszystko sprawdzić w logach więc nic nie ukrywamy Smile) Po ilości osób które się wypowiedziały widać że "coś" wisi w powietrzu, ja osobiście nie mam żadnych innych problemów z innym członkiem administracji, poza Aki.

2
Zareaguj
Szczerze to ja jestem za aki bo zawsze jak się jej coś pytałem to mi odpowiadała albo w czymś pomagała. Jasne może i zdarza się jej być czasami chamska(chociaż ja nigdy nie widziałem aby aki zwracała się do kogoś w ten sposób)No ale komu się nigdy nie zdarzyło być lekko chamskim ? A co do tej faworyzacji to nawet jeśli tak jest to nie jest tak tylko w przypadku aki. Bo powiedzmy sobie szczerze że niektórzy admini czasami lekko czasami mocno foworyzują jakiegoś gracza, no ale co w tym dziwnego gdybyście zostali adminami to też faworyzowaliścieby swoich kolegów lekko czy nie ale zawsze. Nie pomyślcie sobie że ja mówię że każdy admin kogoś faworyzuje mówię tylko że faworyzacji przez administrację to nie są jednorazowe przypadki

1
Zareaguj
Skoro każdy to i ja. Jestem za akihoko nigdy mi nie odmówiła pomocy, zawsze była dla mnie przyjacielska nie widziałam w niej problemów. Wiadomo może sprawia jakiś kłopt dla niektórych graczy, ale jak można się spodziewać większość sama ją do tego prowokuje. Rozumiem że wielu graczom nie podoba się to jak się zachowuje i że jak wspomniano wcześniej ,, nadużywa " swojej rangi, ale ona też jest człowiekiem. Każdy ma prawo do błędu jednak stara się je naprawiać. Aki za warny/muty które które dała komuś bezpodstawnie przeprosiła i się do nich przyznała. Zajmuje się wieloma rzeczami, a nie jest tak łatwo to wszystko ogarnąć. Jeśli chodzi o faworyzacje zgadzam się z tym co napisała osoba wyżej, większość członków administracji w dużym lub niewielkim stopniu faworyzuje jednego lub kilku graczy, nie powinno tak być ale jest to trochę zrozumiałe. Wielu nas gdyby dostało np chatmoda starałoby się nie karać swoich bliskich znajomych tylko w szczególności im pomagać. Podsumowując to, aki może jest czasami chamska, ale warto pamiętać, że człowiek nie ma nieskończonej cierpliwości do innych graczy.

1
1
Zareaguj
To jaa też się wypowiem
DobranocC

Jestem wredna, bo otoczenie mnie tego uczy ♥
Zareaguj
Skoro wszyscy to i ja dorzucę troche słow. Zbanowała mnie za cheaty dlatego, bo ze mną przegrywała na PvP Kits. Najpierw dostałem bana za cheaty na 5 dni po czym zmienila mi na perma próbując się mnie pozbyć z serwera.  Poprosiłem pewnego gracza, aby ciebie zawołał/a na pvp kits. Ty po tym odpowiedzialas hamsko, ale juz nie bede tego tutaj pisac, jak wspomnieli koledzy wyzej. Banujesz za to, że ktoś się klepie lepiej od ciebie. To na tyle, reszta powodów została wymieniona wyżej.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2019, 07:18:53 AM przez Ligerpro1.)

[Obrazek: VpDakEr.jpg]
1
Zareaguj
Dorzucę jeszcze to, że z aki na survivalu, pvp kits czy innych trybach klepałam się kilka razy. Raz wygrywała ona raz ja, ale nigdy gdy z nią wygrałam nie dostałam bezpodstawnie bana. Skoro banuje za ,, cheaty " to może jednak jest coś na rzeczy ? Przecież ona dobrze wie, że bez żadnych dowodów nie może sobie banować kogo chce i kiedy chce. Wiele tutaj odpowiedzi jest bez żadnych dowodów w postaci ss`ów na których byłoby widać, że wasze oskarżenia są prawdziwe. Może i zrobiła to raz czy dwa, ale na pewno nie robi tego notorycznie, przecież wie, że może przez to stracić swoją rangę. Pamiętajcie,że chodzi o to żeby dobrze się bawić, a nie we wszystkim rywalizować ;3.

1
Zareaguj
W sumie to mi się trochę nudzi to się jeszcze raz wypowiem bo czemu by nie. Pamiętam że jakieś kilka dni temu może tydzień była sytuacja w której kilku graczy pisało do aki na przykład że każdemu daje i że oni też chcą itd. I z tego zo pamiętam to nie była chamska ani nie dawała banów za to , a szczególności nie pisała nic obraźliwego ani nic w tym stylu raczej mówiła że sobie nie życzy takich uwag w jej stronę albo nic nie pisała

1
Zareaguj
Dziękujemy za zgłoszenie. Gracz został ukarany.

5
2
1
1
Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości