Propozycja SkyBlock

Cześć. Mam pewną propozycję, którą chciałbym aby wdrążono na serwer SkyBlock.
Mianowicie. Na Freebuild'zie SVIP+ ma dostęp do (chyba) 5 sethome'ów, a na skyblocku tylko do jednego.
Bardzo proszę, aby na skyblocku rangi wyższe od gracza miały również więcej sethome'ów.

Już wkrótce..
Zareaguj
Odpowiedz
Jestem na Tak, to samo bym poprosił na WaterBlock'u.

[Obrazek: VpDakEr.jpg]
1
Zareaguj
Odpowiedz
Osobiście jestem na Tak. Przydałoby się, by dostać się szybciej do różnych, czasem dalekich od siebie, lub z trudnym dostępem, części wyspy.

Zareaguj
Odpowiedz
Why not. Wiele graczy ma bardzo duże i rozbudowane wyspy, więc mogło, by to właśnie ułatwić przemieszczanie. Jednak nie wiem, czy aż tyle homów jest potrzebnych :p

[Obrazek: 9qR2QAA.png]
Zareaguj
Odpowiedz
(10-06-2019, 20:05:34 PM)Animejowa napisał(a):  Jednak nie wiem, czy aż tyle homów jest potrzebnych :p

No tak. Nie chodzi mi, żeby było konkretnie 5 - tak jak na frb - ale przynajmniej 3. Tak jak wyżej napisano, ułatwiło by to poruszanie się np. po wyspie.

Już wkrótce..
Zareaguj
Odpowiedz
Hmm... Mamy co prawda windy, ale myślę, że taki 3 /sethome dla SVIP+ byłyby bardzo przydatne Wink

[Obrazek: 587f1f10227ff.jpg]
Zareaguj
Odpowiedz
Również jestem na Tak, więcej home`ów bardzo by się przydało zarówno na Skyblocku jak i na Waterblocku Smile
Na poprzedniej edycji Skyblocka jak pamiętam było aż 8

We can't solve problems by using the same kind of thinking we used when we created them.
~Albert Einstein
Zareaguj
Odpowiedz
3 home'y wydaje mi się że w zupełności by wystarczyły Wink

Zareaguj
Odpowiedz
Na tak bo czasem windy mi nie działają [nawet ich nie mam] xDD

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości