WIADOMOSC DO PIORUNA

pisze tu gdyz masz wyalczone pw...siemka Piorun , dostalem kontakt od Gosiii   gdyz powrocilem do mc i  chcialem isc na survi  i sobie pograc ale patrze  jezus jak malo graczy co sie stalo gdzie administracja gdzie xRay gdzie Tiger gdzie Etray    i  potem znalazlem krainemc   i napisalem do gosiii  to mi napsiala ze masz inny serwer , a moze sie przedsatwie wkoncu to ja Tornadox kiedys helper potem Moderator , pomagalem tez czesto budowac cos xRayowi  , i wychodze z pytaniem kiedy bedzie jakas rekrutacja  na moda bo  widze ze jest na techbud ale  na budowanie nei mam tyle czasu co keidys i nie sprawai mi to jzu takiej frajdy wkoncu 2 lata nie gralem w mc , wiec jednak wole swoja satra role moderatora i sprawiania ze  gracza sie milo gra bez chetarow  :Big Grinozdrawiam stary Tornadox Big Grin

Zareaguj
Odpowiedz
Nie ma rekrutacji na moda. Jak już jest na chatmoda

[Obrazek: 9qR2QAA.png]
Zareaguj
Odpowiedz
Fajny wątek ale posiadam wątpliwości co do twojej osoby. Plus ta ortografia oraz brak interpunkcji ughhhhhhhhh.
Możesz nam jakość udowodnić swoją tożsamość?

Pokój i Dobro
Zareaguj
Odpowiedz
Wybaczcie mi moje rozbawienie, ale tak wyglądający wątek nie stawia cię w roli osoby poważnej XD

[Obrazek: mn8NX11.jpg]

Anty to miłość. Anty to życie. Kochajmy Anty'ego ;3

Zareaguj
Odpowiedz
[Obrazek: 6d194e950e9da284c712bcba97690ac6.jpg]

[Obrazek: Adnotacja-2019-06-08-175821.png]
Grepolis fiel vom Fahrrad
1
Zareaguj
Odpowiedz
Tornadox... Nie możliwe że to ty, no ale chyba?
Bo znasz Gosie, Tornadox budował z xRayem to też true
ale możliwe że masz to od kogoś? Hm ten wątek,
trudno wziąć ciebie poważnie. Pamiętasz mnie ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-06-2019, 14:43:16 PM przez MinePL12.)

Bad vibes, get off of me.
[Obrazek: tumblr_ppegfebNj71txd5rho1_500.gif]
Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości