Oficjalne rekordy liczby graczy na VictoryCraft.net

Ankieta: Jaki jest twój ulubiony tryb na serwerze? (można wybrać więcej niż 1 odpowiedź)
Creative/Epic Creative
SkyBlock
WaterBlock
FreeBuild
Survival
EasyHC
PvP
Jail
Minigry
Lobby
[Wyniki ankiety]

Nie ma Screenshota na 889 Graczy ale zdobyłem Screenshot z 857 Graczami
Może i nie nowy Rekord ale taki Oficjalny...Rekord? Gdzie jest zdobyty Screenshot x)
Nieźle ta Liczba Graczy wzrosła od Początku Victorycraft do tego Momentu :> Mam nadzieję
że niedługo będzie 1000 Zajętych Slotów Big Grin

Załączone pliki

Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2017, 03:17:24 AM przez MinePL12.)

[Obrazek: giphy.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
MinePL12 mialem ten screnshot ale juz nie dam ;v tak to moje multikonto na forum jak cos Ale powiem ci tak ze serio bylo tyle typa i serio zrobilem screenshot ale teraz cos sie stalo i wiekszosc plikow mojego systemu itd przepadlo Sad aa i MinePL12 chyba rekord na creative Wink

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2017, 19:06:29 PM przez MrTiggerPvP.)

Zareaguj
Odpowiedz
Cóż... Rekordy dalej padają. Big Grin Oficjalnie przedstawiam, że najnowszy rekord to...

...868 graczy!

Nie wiem, może ktoś ma screena z większą ilością osób, bo ja tak z zaskoku zobaczyłem tylu graczy. xD

Zareaguj
Odpowiedz
Niemożliwe, bo w wakacje odnotowano niższy rekord Sad

Och, znów ten dziwny tekst, nigdy bym w to nie uwierzył, ale aż mieliśmy 900 osób na serwerze z nadwyżką (+1), więc razem 901 osób! Big Grin Widocznie to lato jest dość kapryśne, co daje nam dużą ilość graczy, ale tak źle nie jest z naszym polskim klimatem. Smile Aż strach myśleć co będzie za kilka miesięcy, server is full? Tongue

Zareaguj
Odpowiedz
Widzę, że nikomu nie chce się śledzić na bieżąco rekordów, a tu wczoraj padł kolejny. No w sumie mi trochę też nie, bo nie było mnie wtedy na serwerze. xD

Co więcej, dwukrotnie było nas 910 i wyżej, o godzinie 13:11 i o 15:11, więc zapewne między godziną 12, a 16 mogło być nas jeszcze więcej, nawet do +30 osób max. Big Grin

Znów dziękujemy wam, że jesteście razem z nami! :3

P.S. Dzisiejszego dnia padł znów nowy rekord, o 4 osoby więcej. Tu można zobaczyć dowódTongue

Jeszcze kolejne P.S., wg. wypowiedzi Pioruna były nawet 928 osoby na serwerze. Jeszcze tylko 70 stałych osób, a tysiąc będzie. Big Grin

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2017, 02:14:46 AM przez SharkDewil.)

Zareaguj
Odpowiedz
Nie długo to będzie trzeba więcej slotów na serwer dodać.Big Grin

GG : 59879790
Discord: FRODO_BAGINNS#7112
Zareaguj
Odpowiedz
No i padł kolejny rekord, 1015 osób!!!
[Obrazek: ZIhhDqw.png]

[Obrazek: ezgif-2-a9472a42bb00.gif]
Zareaguj
Odpowiedz
Na serwerze bylo niedawno 1022 graczy :O to chyba najwiekszy Rekord Big Grin

Chcesz Screena? Napisz Priv.

Zareaguj
Odpowiedz
Ahhh, ten wątek co się już nigdy nie zaktualizuje. Zastawie świeczkę...
[*]

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-11-2019, 01:59:51 AM przez Kamil335.)

Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości