REKRUTACJA NA TESTBUDA! WNIOSKI O DZIAŁKĘ / PODANIE

Rekrutacja na TestBuda

Cześć!
Po długim czasie wznawiamy rekrutację na TEST BUDOWNICZEGO!
Od pewnego czasu postanowiliśmy poszukać osób, które zechcą działać dla rozwoju serwera.
Właśnie w dziedzinie budowniczej. Pragnę dodać, iż rekrutacja na TestBud'a jest nieograniczona czasowo.

W tym wątku przyjmujemy wnioski o nadanie działek. Ponieważ na początek musimy sprawdzić wasze umiejętności właśnie w tej dziedzinie.
Po otrzymaniu działki otrzymacie jeden z przygotowanych przez nas tematów do zbudowania/zrealizowania. Pragnę dodać, iż PRACE muszą być AUTORSKIE. Jeśli praca zostanie z plagiatowana z internetu etc. kandydat zostaje zbanowany permanentnie zarówno na serwerze jak i forum

Oto wzór wniosku nadania działki/podania

Cytat:1. NICK NA SERWERZE:
2. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ:
3. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE?
4. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE?
5. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU)
6. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGE TESTBUD? (JEDEN TRYB [CR 1, 2 lub 3])
7. CZY BYŁEŚ KARANY?
8. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ):
9. CZY ZBUDOWAŁEŚ JUŻ BUDOWLE TEMATYCZNA:

PUNKT 9 PROSIMY UZUPEŁNIAĆ PO ZBUDOWANIU JUŻ DANEJ PRACY TEMATYCZNEJ PROSTĄ ODPOWIEDZIĄ CZYLI "TAK"

Działkę możemy nadać na Cr1, Cr2 lub Cr3. A teraz przedstawie wymagania, które kandydat musi spełniać. Gdyż sama budowla nie zapewnia otrzymania tejże rangi.

Wymagania:
1. Kandydat na TestBud'a musi grać na naszym serwerze co najmniej od dwóch miesięcy.
2. Musi posiadać umiejętności, które są przydatne do pełnienia tej funkcji.
3. Nie mógł być karany za większe nadużycia cheaty/reklama/dzialanie na szkode serwera itd...
4. Musi być osobą, która ciężko wyprowadzić z równowagi.
5. Jest chętny do pomocy w rozwoju serwera.
6. Posiada komunikator Gadu-Gadu.

Oferujemy:

1. Szacunek wśród innych graczy.
2. Przywileje rangi VIP (odniesienie do ptk 3).
3. Rangę TestBud na jednym z trybów (CR 1, 2 lub 3).
4. Szybszy kontakt z administracją.
5. Możliwość awansu.
6. Dostęp do trybu Budowy

Powodzenia
~~Zarząd VC.NET

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2019, 16:49:31 PM przez Estes.)

Pokój i Dobro
1
1
1
Zareaguj
Odpowiedz
1. NICK NA SERWERZE: _Werczii_
2. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ: na trybie creative #1, ponieważ tam najwygodniej buduję się spawny dlatego, że działki są tam największe i umożliwiają bardzo wygodną pracę.
3. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE? dziennie spędzam około kilku godzin.
4. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE? gram na serwerze około dwóch lat
5. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU) tak, posiadam komunikator gadu-gadu
6. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGE TESTBUD? (JEDEN TRYB [CR 1, 2 lub 3]) Rangę TestBud chciałabym posiadać na trybie creative #1
7. CZY BYŁEŚ KARANY? byłam karana niestety dużo razy lecz to z wyłącznie mojej głupoty
8. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ): Tak, doświadczenie posiadam. budowałam bardzo dużo domków i budowli które podobały się nie jednej osobie oraz wygrałam konkurs na spawna creative #3 i mam nadzieję, że wygram jeszcze nie jeden taki konkurs
9. CZY ZBUDOWAŁEŚ JUŻ BUDOWLE TEMATYCZNA: Tak

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2019, 20:07:52 PM przez _Werczii_.)

2
2
Zareaguj
Odpowiedz
1. NICK NA SERWERZE: ForzasTeddyBear
2. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ: Creative #1
3. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE? 2-5h
4. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE? 3 lata
5. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU) Jasne
6. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGE TESTBUD? (JEDEN TRYB [CR 1, 2 lub 3]) Creative #1
7. CZY BYŁEŚ KARANY? Moze paroma warnami
8. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ): Jasne, zawsze umialem budowac, zawsze lubialem to robic, relaksuje mnie to i chcialbym dalej rozwijac swoje umiejetnosci budownicze. Buduje imponujace budowle od poczatku mc do tego czasu. Prace mozna zobaczyc na wszelkich dzialkach cr ;3.
9. CZY ZBUDOWAŁEŚ JUŻ BUDOWLE TEMATYCZNA: Owszem

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2019, 20:25:41 PM przez Teddy! ツ.)

DISCORD TEDI#0582
FB TEDI BIZNES
1
Zareaguj
Odpowiedz
@RotWefik Działka nadana
Możesz ją znaleźć pod /warp rotwefik

@Nexterek69 Działka nadana
/warp Nexterek69

@OwlYT Działka Nadana
/warp OwlYT

@_Werczii_ Działka Nadana
/warp _Werczii_

@ForzasTeddyBear Działka Nadana
/warp ForzasTeddyBear

Na działkach umiejscowiłem skrzynki. W nich znajduje się Praca Tematyczna, którą macie zbudować.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2019, 20:45:47 PM przez Estes.)

Pokój i Dobro
Zareaguj
Odpowiedz
1. NICK NA SERWERZE: Sqxiz
2. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ:  Creative #1
3. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE?  W tygodniu roboczym raczej mnie nie ma, natomiast w weekendy i dni wolne na grze spędzam ok. 2 godziny.
4. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE?  Bodajże od lutego 2017. Na tym nicku gram od końcówki 2018.
5. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU):  Tak, numer mojego GG to 63126152.
6. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGE TESTBUD?  (JEDEN TRYB [CR 1, 2 lub 3]): Creative #1
7. CZY BYŁEŚ KARANY?  Tak, otrzymałem raz bana na miesiąc...
8. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ): Lubię budować domki, krajobrazy, różnego typu zwierzęta oraz znane cuda architektury. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje doświadczenie w tejże dziedzinie, można to wypatrzyć po wykonaniu mojej budowli tematycznej. Do tego, można powiedzieć, że mam pewne doświadczenie z używaniem pluginów pokroju WorldEdita. Poza tym, jeśli o to by chodziło, nie miałem jeszcze rangi, na tak rozbudowanym serwerze.
9. CZY ZBUDOWAŁEŚ JUŻ BUDOWLE TEMATYCZNA: Tak.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2019, 08:36:24 AM przez Sqxiz.)

Zareaguj
Odpowiedz
1. NICK NA SERWERZE: DenVenTer.
2. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ: Creative #1.
3. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE? Na Waszym Serwerze spędzam dziennie średnio około 3-4 godzin. W weekendy gram nawet dłużej - około 5, a czasami nawet 6 godzin dziennie.
4. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE? Na Waszym Serwerze gram już od około 8 miesięcy.
5. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU)? Tak, posiadam.
6. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGĘ TESTBUD? (JEDEN TRYB [CR 1, 2 lub 3]) Rangę [TestBud] chciałbym posiadać na trybie Creative #1.
7. CZY BYŁEŚ KARANY? Nie, nigdy nie byłem karany.
8. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ): Tak, posiadam doświadczenie w budowaniu. Bardzo często buduję różnego typu budowle. Są to między innymi krajobrazy, jakie można podziwiać w Polsce oraz poza jej granicami, kościoły, zamki, miasta czy inne popularne we współczesnym świecie budowle. Zawsze staram się poświęcić dużą uwagę wszystkim szczegółom, które - moim zdaniem - są bardzo ważne w budowaniu, ponieważ między innymi dzięki nim nasza budowla może wyglądać wyjątkowo pięknie. Poza tym, lubię tworzyć też plany na mapy serwerowe i je realizować. Budowanie sprawia mi wielką przyjemność i jest skutecznym lekarstwem na stres.
9. CZY ZBUDOWAŁEŚ JUŻ BUDOWLĘ TEMATYCZNĄ: Tak.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2019, 22:57:41 PM przez DenVenTer.)

***Pamiętaj! Możliwości zawsze zamieniaj na ryzyko, a osiągniesz zwycięstwo, o które nieustannie zabiegasz!***
Zareaguj
Odpowiedz
1. NICK NA SERWERZE: xXKACZKAXx
2. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ: Cr2
3. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE? 1-2h w weekend bywam dłużej.
4. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE? Od ponad roku.
5. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU): Tak, posiadam komunikator GG.
6. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGE TESTBUD? (JEDEN TRYB [CR 1, 2 lub 3]):  CR1
7. CZY BYŁEŚ KARANY? Tak, 1 warnem. (Bardzo dawno)
8. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ): W minecraft'a zacząłem grać 5 lat temu to właśnie od samego początku jarało mnie budowanie. Zaczynałem od małych budowali żeby później skonstruować duży projekt. Prowadziłem fanpage budowniczych, budowałem projekty na zamówienie. Ciągle rozwijam się w tym zawodzie, ciągle próbuje projektować coś nowego i nowoczesnego.(Moją pracę możecie zobaczyć na Spawnie 'Serwer Epic Creative')
9. CZY ZBUDOWAŁEŚ JUŻ BUDOWLE TEMATYCZNA:

1
Zareaguj
Odpowiedz
@KurczyskoPL Podanie Odrzucone
@superpieknamoda3 Podanie Odrzucone
@dominik07 Podanie Odrzucone
@bartek125123 Podanie Odrzucone
@czlowiekape Podanie Odrzucone

@Qank192 Działka Nadana
/warp Qank192

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2019, 17:55:47 PM przez Estes.)

Pokój i Dobro
Zareaguj
Odpowiedz
Na dzień Dzisiejszy
@Nexterek69 Podanie Odrzucone
@inzi Podanie Odrzucone
@Lekarzyk Podanie Odrzucone
@BlaZeTM Podanie Odrzucone
@OmgItzLee123 Podanie Odrzucone
@KAFA Podanie Odrzucone
@Qank192 Podanie Odrzucone
@konradxddddd Podanie Odrzucone

@ForzasTeddyBear Podanie Zaakceptowane Gratulujemy TestBud'a
@xXKACZKAXx Podanie Zaakceptowane Gratulujemy TestBud'a
@KrzysztofeQ Podanie Zaakceptowane Gratulujemy TestBud'a

Pokój i Dobro
1
1
Zareaguj
Odpowiedz
Zmiana zasad, od poprzednich wyników Podania piszemy już w tym dziale
http://www.victorycraft.net/forum/forumd...hp?fid=309
Oczywiście, korzystając z podanego wzoru.
Ponadto proszę o zachowywanie estetyki w podaniach.
Pozdrawiam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-04-2019, 16:55:39 PM przez Estes.)

Pokój i Dobro
Zareaguj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości