[Prośba odrzucona] Prosba o ub

Nick NightKing1337
Nick osoby nadającej bana Mrs_lady_huehuee
ehhh znowu ban niesłuszny https://imgur.com/a/tjlkVPs polecam sprawdzić i jescze jakies ss'y ?

Zareaguj
Dajesz ss folderów gdzie masz Time changer'a ...?
No to niezla prosba o ub'a

[Obrazek: Hw7p5fE.gif]
Zareaguj
lol time changer to nie cheat ponieważ w cheatcie nie działa ani /day ani /night a mi działa Smile

okej kolejne uwagi ?

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2019, 00:28:56 AM przez DestructionLord.)

I Belong 2 Hell
Zareaguj
Hahahaha rozbawiasz mnie xD
Komendy TimeChanger'a nie wyswietlaja sie na chacie typie, więc nie gadaj glupot xD
Jedyne co Ci sie wyświetla to /set day i /set night
Lecz MAGICZNE /night X.X ( X - wartos zwiekszenia reacha) juz sie na chacie nie wyświetla, ale jednak postacie się przybliżają...
Nw kogo Ty próbujesz po raz kolejny oszukac xD
Jak będziesz bardzo chcial sie dalej spierac wrzucę tutaj link z YT z pełnym omówieniem tego moda, który posiada w sobie MissPlace'a :3

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2019, 07:29:35 AM przez ParadoX.)

[Obrazek: Hw7p5fE.gif]
Zareaguj
dac ci linka z kąd pobrałem XD ?

https://youtu.be/KwTOz1V8Uq0

Dalej mi sie chce XD

z pierwsxego lepszego filmu mofy wziołem xd ale ok

mody*

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-02-2019, 12:24:08 PM przez DestructionLord.)

I Belong 2 Hell
Zareaguj
3 foldery z wersją edytowane, oraz edytowany również folder "mods"

[Obrazek: tumblr_mx4gy4YtAl1s9ipp0o1_500.gif]
Zareaguj
jyj już dawno wiedziałem że ub nie dostane GG xdd tak rly to myslałem już od napisania tego postu że ub nie dostane bo ja "cheater" który ma "makro" wg. graczy pvpkits i innych serwerów ps gram na one clicku i można zawsze sprawdzić gracza takim czymś jk teamviever lub anydesk ale odbiegam od tematu i tk wiedziałem że ub nie dostane K ?pozdro aki i paradox XD

I Belong 2 Hell
Zareaguj
Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[Obrazek: 282nwja.png]
Zareaguj

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości