(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2018, 20:15:42 PM przez ESKApolska.)
Moją ulubioną postacią z Ultimate Custom Night jest Hippo <3
Więc  przygotowałem jego teksty abyście se je poczytali 
(Nudziło mi się) 
(Jeśli nie chcecie czytać to pod wszystkimi historiami jest wersja YT po angielsku) 

Miłego czytania 

Monolog 1: Szczęki bestii
Eh ... Wygląda na to, że spotkałeś... okropną śmierć, przyjacielu. Ale ... hm ... no wiesz, te ... Te rzeczy dzieją się w życiu. Życie toczy się dalej. Nie dla ciebie, oczywiście, uh, jesteś martwy, ale uh ... To przypomina mi czas. Byłem - prowadziłem rozmowę z moim przyjacielem Orville. Byliśmy, uh .. byliśmy ... - rzeką.

Siedzieliśmy nad rzeką obserwując, jak ryba przeskakuje nad wodospadem, i powiedziałem do Orville:

"Czasem czuję się jak ryba skacząca w kółko, zawsze próbująca gdzieś dotrzeć Nie, nie wiem gdzie ... lub tylko znaleźć się w paszczy bestii."

On, oczywiście, spojrzał na mnie ... eh ... zaskoczony, wiesz?

"Czy byłeś w szczęściu bestii, przyjacielu?"

Na co powiedziałem: "Nie, oczywiście, że nie, Orville".

Powiedziałem: "Nie, nie, nie, nie, nie, po prostu miałem na myśli, że życie może wydawać się bezlitosnym przedsięwzięciem ... Pokonać bezsensowne przeszkody, tylko po to, by spełnić równie bezsensowny los, niezależnie od twoich wysiłków. Bez względu na przeszkody" ve minął. "

I ... uh ...

Orville, wstał i zaczął mnie przykrywać piknikowym suknem, o co go zapytałem, powiedziałem: "Przyjacielu, co - co robisz?"

Popatrzył na mnie ... bardzo zaniepokojony, naprawdę. "Czuję, że dostałeś za dużo słońca." Rzeczywiście, heh. Rzeczywiście miałem.

Podał mi szklankę ... po prostu ... lodowatą lemoniadę ... Ooh.

Czy kiedykolwiek mieszasz ją z mrożoną herbatą? Podoba mi się ... mała pół-lemoniada w połowie ... och, tak jest - powinieneś tego spróbować, poczekaj. Nie możesz, ponieważ jesteś martwy. Ale tak czy inaczej...

Więc możesz zadać sobie pytanie: "Jak mogłem przejść od siedzenia przez upadki do picia lemoniady, do zaklinowania w kanale powietrznym? Nie tylko z Orville,

ale z całym zestawem owocowych kolorowych przyjaciół. "

Cóż, jest ... hmm ... Naprawdę nie ma na to dobrej odpowiedzi, ale być może w pewnym momencie spotkałem mój upadek i to jest moje życie pozagrobowe lub moje marzenie - cokolwiek to może być. Szczerze mówiąc, nie wiem ... Albo ... Może to w ogóle nic nie znaczy.

Może to w ogóle nic nie znaczy.

Monolog 2: Gołębie zamrożone
Ach ... Wygląda na to, że twoja podróż się skończyła. Bardzo przykro z tego powodu - Oczywiście zawsze kończyło się to w ten sposób. Gdyby nie ja, to byłaby tylko jakaś inna ... no wiesz, straszna rzecz ... Nie mogłeś sobie wyobrazić, jakie to będzie straszne. Po prostu ... boję się o tym myśleć! Cieszę się, że to nie ja.
Przypomina mi ... o czasie, kiedy rozmawiałem z moim dobrym przyjacielem Orville. Byliśmy ... siedzieliśmy na ławce w parku i obserwowaliśmy gołębie. Byłem po lewej, był na ... oh, czekaj. Czy byłem po prawej? .. czy w lewo? W każdym razie, to nie ma znaczenia. Siedzieliśmy tam, obserwując gołębie, a ja ... uh ... Powiedziałem do Orville:

"Przyjaciel,
te ptaki są zamrożone! "

On ... trochę na mnie patrzył, jakbym stracił rozum. Ale przypomniałem mu, że była zima, wiesz? A często ptaki usiądą na drzewie, dopóki się nie zamarzną ... Wtedy, oni, no wiecie, jakby padali na ziemię, dopóki słońce się nie nagrzeje, i oni mogą, no wiesz, znów się poruszaj.
Więc powiedziałem do Orville'a: "Równie dobrze mógłbyś ocalić te bułki tartej, aż ptaki odtajają, ponieważ nie mogą cieszyć się nimi w takim stanie, w jakim się znajdują".

Na co zapytał, o co mi chodzi, i zapytał, w jakim stanie powinna być okrucha, zanim rzucił je ptakom,
zakładając, że miałem na myśli, że ptaki nie mogły cieszyć się bułką tartą w takim stanie, w jakim były okruchy, podczas gdy w rzeczywistości miałem na myśli, że ptaki nie mogły cieszyć się nimi w takim stanie, w jakim były ptaki, biorąc pod uwagę, że ptaki były zamarznięte, Ty wiesz?

Wziął więc chwilę, a potem rzucił swoją ostatnią garść na ziemię. Powiedziałem do niego "Orville,
dlaczego rzuciłeś bułkę tartą ptakom, kiedy właśnie powiedziałem ci, że są zamrożone?

Na co on odpowiedział: "Okruszki chleba nie są zamrożone", znów nie rozumiejąc moich słów. Nie chciałem powiedzieć, że bułka tarta była zamarznięta, kiedy powiedziałem ci, że są zamrożone. Odniosłem się do ptaków.

Wiesz, z perspektywy czasu, co ja -
Powinienem był powiedzieć - i to miałoby idealny sens: "Dlaczego wyrzucacie okruszki chleba do ptaków, gdy ptaki są zamarznięte?"

Źle zrozumiał moją poprawkę, stwierdzając, że nie wie, co jeszcze można zrobić z bułką tartą, i że być może, gdy ptaki zostaną rozmrożone, nadal będą mogli jeść okruchy.

Więc ja ... ja ...
Powiedziałem do Orville'a - powiedziałem - Oto, co mu powiedziałem - powiedziałem:

"Orville, ptaki mogą być martwe."

Monolog 3: Chleb na zakwasie     Heart
Mój przyjacielu, spotkałaś okropną, straszliwą śmierć. Ale, ja, uh, wiesz, ja - ja - nie czuję się z tym źle. W końcu, gdyby nie ja, to byłbym po prostu od kogoś innego, no wiesz? Chyba to, co próbuję powiedzieć, to życie - życie toczy się dalej. Cóż ... Dla wszystkich życie toczy się dalej. Nie - nie dla ciebie .. uh ...
Jesteś martwy. To nie jest tu ani tam.

Przypomina mi jeden letni dzień w parku. Miałem po prostu wspaniały piknik z moim dobrym przyjacielem Orville'em i powiedziałem mu - powiedziałem: "Orville, ja ... mam historię".

I powiedział mi: "Jakie jest znaczenie tej historii?" i...

Powiedziałem mu "O-Orville, nie każda historia musi mieć znaczenie,
Ty wiesz? Czasami, uh, wiesz, czasami historia to tylko historia. Próbujesz czytać w każdym drobiazgu i odnajdywać sens we wszystkim, co ktoś mówi, że doprowadzasz się do szaleństwa. Gdyby przyjaciel zrobił to raz - nie był piękny. Rozmawialiśmy o tym od lat. I nie tylko to, ale prawdopodobnie skończysz wierzyć w coś, w co nie powinieneś wierzyć,
myśląc o czymś, o czym nie powinieneś myśleć, o-lub zakładając coś, czego nie powinieneś zakładać, wiesz?

Czasami mówiłem: "Opowiadanie jest ... jest tylko historią, więc bądź cicho przez jedną sekundę życia i zjedz kanapkę, okej?" Oczywiście dopiero wtedy zdałem sobie sprawę, że zrobiłem kanapki.

Biedny Orville ... miał takie trudności z jedzeniem.
Słonie mają te niezdarne ręce, wiesz? Właściwie, to ja. Przypuszczam, że to jest problem. W ogóle nie mają rąk, prawda? Oni ... wszyscy mają nogi! An-I-I nie wyobrażał sobie, że ktoś prosi mnie o zjedzenie kanapki stopami.

Teraz, jeśli dobrze pamiętam, w pobliżu była piekarnia. Powiedziałem do niego: "Orville, pozwól, że pójdę ci trochę chleba żytniego". Teraz ja-
Nie jestem pewien, czy słonie cieszą się chlebem żytnim, ale zapewniam cię, że Orville to robi.

Teraz było we wtorek, co było dobre, ponieważ chleb żytni był zawsze świeży we wtorek. W poniedziałek zrobili chleb na zakwasie i wyrzucili go w środę ... a raczej sprzedali z rabatem dla osób chcących karmić kaczki,
i prawdopodobnie na koniec dnia w końcu wszystko wyrzucili - nie pamiętam.

Pamiętam człowieka, który co środę przyprowadził syna do piekarni i karmił kaczki. Kupił cały chleb na zakwasie. Oczywiście, nie powinieneś karmić chleba na zakwasie z kaczkami.
Pęcznieje w ich żołądku, a potem wszyscy umierają. Przy, uh ... przynajmniej ... przynajmniej to słyszałem. Wiecie, że ja nigdy nie widziałem, żeby jakakolwiek kaczka umierała sama, ale zauważyłem znaczny spadek populacji kaczek w ciągu kilku lat.
Po prostu nigdy nie myślałem, żeby powstrzymać tego człowieka i powiedzieć mu, że zabija kaczki karmiąc je chlebem na zakwasie! I jeśli chcesz mojej opinii w tej sprawie, heh - i powiedziałem o tym także Orville'owi: "Jeśli chcesz karmić kaczki, ptaki, czy jakikolwiek inny rodzaj, najlepiej kupić nasiona."

Kiedy myślisz o tym,
wszelkiego rodzaju chleby nie występują w naturze. Nie rosną na drzewach ani nie wyrastają z krzaków. Nie sądzę, że ptaki wiedzą, co zrobić z chlebem. Co ja mówiłem?

Och, och, tak, tak.

Więc kupiłem Orville'owi trochę chleba żytniego. Cóż to był za piękny dzień.

Monolog 4 (Już robiony na odwal) : Historia 
Wygląda na to, że spotkałeś swój koniec, szkoda ... Wiesz, nie czuję się w tym zbyt źle, W końcu, jeśli to nie ja, to byłaby jedna z pozostałych, Chyba szczerze cieszę się z tego, że jestem poza tymi kanałami powietrznymi, wiesz? To nie jest łatwe, aby Hipopotam się tam zmieścił, i nie jest łatwo zejść.
Nie jestem już tak młody jak kiedyś, jak widzisz. Zwykłem robić różne rzeczy. Jesteś młody, jesteś pełen życia, masz taki rodzaj bycia na swoim kroku. Przypomina mi rozmowę, którą prowadziłem z jednym z moich dobrych przyjaciół, Orville. Mieliśmy miły piknik. Wierzę, że było lato - nie ... może to było ... czy to był upadek? Tak,
tak, tak, to był upadek, ponieważ liście już się odwróciły, ale powiedziałem do Orville'a, mówię "Orville, mam opowieść do opowiedzenia", i Orville, spojrzał na mnie trochę dziwnie i - i powiedział: "Co to jest? to jest? ", powiedziałem" Nie każda historia musi być o czymś, Orville, czasami osoba po prostu chce rozmawiać.
Dlaczego wszystko jest opowieścią? "Powiedziałem do niego, on tylko spojrzał na mnie i powiedział:" Cóż, ty - powiedziałeś, że masz historię "i wiesz, on miał rację. Powiedziałem mu, że mam jakąś historię. Przypuszczam, że jeśli ktoś chce rozmawiać, to najlepiej nie ogłaszać, że opowiadasz jakąś historię.
Opowiadanie historii ma swoje własne naciski i oczekiwania, jak sądzę. W końcu, jeśli tylko rozmawiasz z przyjacielem, nie ma więcej oczekiwań, niż gdy rozmawiasz na wietrze! same słowa nie powinny nosić, nie powinny się trzymać. Ale jeśli wiesz, jeśli ogłosisz, że opowiadasz historię, cóż,
to lepiej, żeby to miało sens, wiesz? Nikt nie chce słuchać, jak ktoś włóczy się bez końca, absolutnie nie widząc końca, więc, wiesz, dobrze jest być świadomym, że kiedy mówisz komuś, że masz zamiar opowiedzieć historię, że masz coś powiedzieć.
powiedzenie komuś, że powiesz im jakąś historię, jest równoznaczne z prośbą o zatrzymanie tego, co robią i - i zwróć uwagę. w zasadzie mówisz: "Hej, hej! Hej, kolego, zatrzymaj wszystko, przestań, co myślisz, mam rozwiązanie wszystkiego!" i cóż, naprawdę nie miałem historii do opowiedzenia. Z perspektywy czasu,
Pewnie właśnie spytałem, kiedy powiedziałem, że mam historię. Myślę, że byłoby lepiej powiedzieć Orville'owi, że chcę mu coś powiedzieć, a nie powiedzieć mu, że mam historię, ale wiesz, nawet wtedy mogło to nadać zbyt dużą wagę temu wszystkiemu. tak czy inaczej, to był niezły dzień. Pamiętam - pamiętam, że piliśmy herbatę.

Jeśli chcecie posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=P6R040pxS_0

Ja osobiście to wszystko przeczytałem xD