VictoryCraft.net - Twój serwer Minecraft!

Pełna wersja: Rekrutacja TestBud
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. NICK NA SERWERZE:     DomiGamer3011

2. TWÓJ WIEK:     12 lat

3. TRYB NA KTÓRYM MAMY NADAĆ CI DZIAŁKĘ:     Epic Crative #2

4. ILE CZASU DZIENNIE SPĘDZASZ NA NASZYM SERWERZE?     Od 2 do 9 godzin dziennie.

5. OD JAK DAWNA GRASZ NA NASZYM SERWERZE?     Ponad 2 lata.

6. CZY POSIADASZ KOMUNIKATOR GG (GADU-GADU) I DISCORD?      Posiadam discorda, gadu-gadu nie, ale jak jest potrzeba to mogę założyć.

7. NA JAKIM TRYBIE CHCIAŁBYŚ POSIADAĆ RANGE TESTBUD? (JEDEN TRYB [CR 1 lub CR 2])    Cr 2

8. CZY BYŁEŚ KARANY?     Niestety byłam, moja głupota ;d 

9. CZY POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W BUDOWANIU (OPISZ):     Myślę że posiadam. Gram w mc od 5 lat jakoś tak, od początku lubiłam budować, moja wiedza ciągle się powiększa nadal uczę się perfekcyjnie budować.
(wybaczcie za post) * , * pisze sie np. Okej, iż a nie spacja przecinek i np. iż XDDDDDD
(08-11-2019, 18:49:31 PM)Domisziii napisał(a): [ -> ](wybaczcie za post) * , * pisze sie np. Okej, iż a nie spacja przecinek i np. iż XDDDDDD

wiem spokojnie poprostu mi podkreśla jak pisze tak ;-; mam jakiś dziwny komputer XDD

(08-11-2019, 18:49:31 PM)Domisziii napisał(a): [ -> ](wybaczcie za post) * , * pisze sie np. Okej, iż a nie spacja przecinek i np. iż XDDDDD
ale jak ci przeszkadza to zmienilam XDD
[Obrazek: xCcQgBx.jpg]

[Obrazek: DqQ6e90.png]

Przyczyny odrzucenia podania: Jeden lub więcej z wymienionych powodów

[Obrazek: DqQ6e90.png]

1. Wspólna decyzja administracji.
2. Niespełnianie wymagań rekrutacyjnych!